Turistický region
Západné Slovensko, Bratislava a okolie, Južné Slovensko, Malé Karpaty, Bratislavský kraj
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Vodácké centrum Bratislava

Poloha
Západné Slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava IV, Bratislava - Devínska Nová Ves
Oblíbené

Agentura zabezpečující splavy v blízkosti Bratislavy iv zahraničí ma sídlo v Loděnici UK v Bratislavě, v Karloveské zátoce. Nejvyhledávanějšími jsou splavy po Malém Dunaji a to od jara až do pozdního podzimu. V nabídce je krátký 2-hodinový splav, který je ukončen v Jelke při vodním mlýně nebo splavování celého ramene, což je výlet dlouhý až 5 dní. Na této 128 km dlouhé trase se nacházejí 4 vodní mlýny, 6 kempů, hodně "divokých tábořišť" a hlavně nádherná příroda. Oblíbeným splavem je i večerní splav po Dunaji z Hainburgu, který je určen pro všechny věkové kategorie a je vhodný i pro neplavce. Perfektní relax po dni stráveném v práci s výhledem na hrad Devín, Bratislavu a romantické štěrkové pláže. Sjíždí se každý den od konce dubna až do začátku října.

V loděnici v Karloveské zátoce je možné vypůjčit si i kanoe a různé druhy kajaků a kromě standardního zapůjčení automaticky přibalí i pádla, plovací věci či sudy na suché věci. A pro ty, kteří ještě neseděli v kajaku je tu víkendový kurz "Škola kajaku" v krásném prostředí maďarských ramen Dunaje, a to jen kousek od Bratislavy, kde se nachází velká síť ramen.

Další nabídky jakož i bližší informace o kurzech kajaku je možné si prohlédnout na web stránkách agentury.Nejčastější otázky o atrakci Vodácké centrum Bratislava

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3