Turistický region
Západné Slovensko, Bratislava a okolie, Južné Slovensko, Podunajská nížina, Bratislavský kraj, Slnečné Senecké jazerá
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Vodní svět Aquathermal Senec

Poloha
Západné Slovensko, Bratislavský kraj, Senec, Senec
Oblíbené

Rekreačně-relaxační vodní svět s vnitřními a venkovními bazény, skluzavkami, hřištěm na plážový volejbal a opalovacími lehátky se nachází ve známém letovisku Sluneční jezera - sever v Senci.

Celoročně je otevřených 6 bazénů a vnitřní tobogán, během letních měsíců ve velkém Lent areálu dalších 6 bazénů, 2 tobogány, 6 skluzavek a 1 trychtýř. Ve wellness centru čeká na návštěvníky celoročně velká sauna, ruská důl, solná sauna turecká sauna - Hammam, bambusová sauna, aromatická parní sauna, 2 x infra sauna a venkovní finská suchá sauna. Dále tři vířivky (2 vnitřní a 1 vnější) a Kneippova lázeň, vodní cesta, střídání teplého a studeného koupele. V areálu jsou připraveny hřiště na volejbal, pétanque, minifotbal a badminton. O pořádek a ochranu se starají plavčíci a o zábavu pro celou rodinu animátoři. Vše včetně občerstvení je připraveno tak, aby zde návštěvníci dokonale relaxovali a odpočinuli si. Děti do 6 let mají vstup zdarma a pro děti 6 - 18 let, držitele ISIC karty a seniorů se platí zvýhodněné vstupné. Parkování před aquaparkem je bezplatné.

V aquaparku je možné relaxovat od pondělí do neděle, během celého roku. Zimní sezóna trvá od začátku září do konce května a letní sezóna je od 1. června do konce srpna, resp. do prvního školního dne. Ceník vstupů a služeb aquaparku viz ZDE  a ceník vstupů a služeb SAI wellness centra viz ZDE.Nejčastější otázky o atrakci Vodní svět Aquathermal Senec

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3