Turistický region
Západné Slovensko, Bratislava a okolie, Južné Slovensko, Podunajská nížina, Bratislavský kraj, Slnečné Senecké jazerá

Vodní svět Aquathermal Senec

Poloha
Západné Slovensko, Bratislavský kraj, Senec, Senec

Rekreačně-relaxační vodní svět s vnitřními a venkovními bazény, skluzavkami, hřištěm na plážový volejbal a opalovacími lehátky se nachází ve známém letovisku Sluneční jezera - sever v Senci.

Celoročně je otevřených 6 bazénů a vnitřní tobogán, během letních měsíců ve velkém Lent areálu dalších 6 bazénů, 2 tobogány, 6 skluzavek a 1 trychtýř. Ve wellness centru čeká na návštěvníky celoročně velká sauna, ruská důl, solná sauna turecká sauna - Hammam, bambusová sauna, aromatická parní sauna, 2 x infra sauna a venkovní finská suchá sauna. Dále tři vířivky (2 vnitřní a 1 vnější) a Kneippova lázeň, vodní cesta, střídání teplého a studeného koupele. V areálu jsou připraveny hřiště na volejbal, pétanque, minifotbal a badminton. O pořádek a ochranu se starají plavčíci a o zábavu pro celou rodinu animátoři. Vše včetně občerstvení je připraveno tak, aby zde návštěvníci dokonale relaxovali a odpočinuli si. Děti do 6 let mají vstup zdarma a pro děti 6 - 18 let, držitele ISIC karty a seniorů se platí zvýhodněné vstupné. Parkování před aquaparkem je bezplatné.

V aquaparku je možné relaxovat od pondělí do neděle, během celého roku. Zimní sezóna trvá od začátku září do konce května a letní sezóna je od 1. června do konce srpna, resp. do prvního školního dne. Ceník vstupů a služeb aquaparku viz ZDE  a ceník vstupů a služeb SAI wellness centra viz ZDE.Nejčastější otázky o atrakci Vodní svět Aquathermal Senec

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3