Zavolejte nám - +421 2 21 02 57 57
Navigovat do místa
Hotel Máj
Hlboká 49
921 01 Piešťany
Slovenská republika
Turistický region
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Považie, Malé Karpaty, Považský Inovec, Sĺňava

Hotel Máj Piešťany

Poloha
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Piešťany, Piešťany

Pobyty

Zavolejte nám - +421 2 21 02 57 57
Navigovat do místa
Hotel Máj
Hlboká 49
921 01 Piešťany
Slovenská republika
Turistický region
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Považie, Malé Karpaty, Považský Inovec, Sĺňava

Příjemný personál, dobré služby, bazén, procedury, v tišší části Piešťan,

O ZAŘÍZENÍ

Hotel Spa & Wellness Máj *** se nachází v tiché jižní části lázeňského města Piešťany. Celý hotel je plně bezbariérový. Pod jednou střechou zde najdeme pohodlné ubytování, krytý bazén se sluneční terasou, relaxační, léčebné i exotické masáže, vířivku, zábaly, saunu, solárium a k tomu služby pro krásu, jako kosmetiku, kadeřnictví, manikúru a pedikúru. K dispozici jsou i squashové kurty, restaurace s okouzlující krytou terasou, příjemný bar, dětské hřiště a herna. Přímo v hotelu je i nestátní zdravotnické zařízení Medical Wellness, ambulantní zařízení společných vyšetřovacích složek v oboru fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace. V bezprostřední blízkosti je několik sportovišť, řeka a přehrada. Příjemný wellness hotel s relaxačními službami a bonusy je zvláště vhodný pro rodiny s dětmi tak i pro seniory, kteří si zde upevní zdraví a najdou ztracenou vitalitu. Hotel Máj funguje také jako specializované školící zařízení pro Institut fyzioterapie, balneologie a léčebné rehabilitace Univerzity Cyrila a Metoděje v Trnavě. Piešťany, největší slovenské lázně, v prosluněném údolí řeky Váh jsou nositelem ocenění "Město bez bariér". Množství zeleně, nábřeží Váhu s cyklostezky, přehradní nádrž Sĺňava i blízké pohoří Považský Inovec a Malé Karpaty spolu s kompletní infrastrukturou a množstvím atraktivních akcí dělají z Piešťan ideální místo na dovolenou.

UBYTOVÁNÍ

Hotel, ve kterém od dubna 2015 probíhá postupně rekonstrukce pokojů, poskytuje ubytování v 51 pokojích a apartmánech. Všechny pokoje jsou nekuřácké. V pokojích je možnost bezdrátového WiFi připojení na internet. Na vyžádání: přísavné madla, do koupelny / WC, zvýšený sedák WC, stupínek k vaně, židle do sprchy pro hosty se sníženou pohyblivostí. Kapacita hotelu je 96 pevných lůžek a 32 přistýlek.

POLOHA

V Piešťanech, v klidné části, pouhých 400 m od přehradního jezera Sĺňava. Centrum pohodlně dosáhnete cyklostezkou (cca 10 min.), Pěší procházkou (cca 30 min..

STRAVOVÁNÍ

Stravování v hotelové restauraci: snídaně bufetové, obědy a večeře výběrem ze 6 menu. Na požádání možnost upravit jídla vynecháním surovin, které působí jako alergen. Požadavky na dietní stravování je nutné oznámit předem spolu s objednávkou pobytu. Dětem od 3 do 12 let, které mají 30% slevu z ceny pobytu, jsou servírované dětské porce. Hostům je k dispozici i kavárna, kde hraje ve středu a pátek, vždy večer od 19:00 hod. živá hudba. V letních měsících funguje i terasa s obsluhou.

TYPY POKOJŮ

 • Dvoulůžkové pokoje
 • Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (pokoj "XL")
 • Jednolůžkových s přistýlkou
 • Jednolůžkové
 • Dvoulůžkové apartmány s přistýlkou

  Vybavení pokojů: balkon, sprcha / vana a WC, Sat TV, rádio, lednička za příplatek.

UŽITEČNÉ INFORMACE

PARKOVIŠTĚ

1. Bezplatné parkování na spodním parkovišti hotelu, 2. uzamykatelné parkovací místo, 3. privátní parkování v dvoře hotelu.

VYBAVENÍ HOTEL MÁJ *** PIEŠŤANY

NÁŠ NÁZOR NA ZAŘÍZENÍ
Bezbariérový hotel, zvláště vhodný pro rodiny s dětmi i pro seniory. Velmi příjemný personál, kvalitní služby a útulné ubytování. Přímo v hotelu je i nestátní zdravotnické zařízení Medical Wellness, ambulantní zařízení společných vyšetřovacích složek v oboru rehabilitační lékařství.
PROČ SI VYBRAT TOTO ZAŘÍZENÍ
 • kvalitní hotelové služby
 • bezbarierový hotel
 • wellnex relax a beauty centrum
 • léčebné terapie
 • hotel pro rodiny s dětmi
 • sportoviště v blízkosti hotelu


Rekreační pobyt se vstupem do bazénu a fitness - výhodná cena Volný vstup do hotelového bazénu, fitness, taneční večery ... od 1 598,58 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze, plná penze zobrazit Seniorský pobyt v lázeňském městě Piešťany Volný vstup do hotelového krytého bazénu, fitness, balíček procedur ... od 1 626,95 /noc/osoba Délka pobytu: od 5 nocí Možnosti stravování: polopenze, plná penze zobrazit Oblíbený wellness pobyt s relaxačními uvolňujícími procedurami léčebně relaxační procedury, volný vstup do bazénu a fitness ... od 1 944,05 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze, plná penze zobrazit Pobyt BOLESTIVÁ ZÁDA s účinnými Breuss masážemi 10 léčebně relaxačních procedur, volný vstup do hotelového krytého bazénu ... od 1 990,75 /noc/osoba Délka pobytu: od 5 nocí Možnosti stravování: polopenze, plná penze zobrazit Lázeňský pobyt Chuť Piešťan Liečebno-preventívne procedury, vstup do bazénu, fitness ai ... od 2 046,24 /noc/osoba Délka pobytu: od 3 nocí Možnosti stravování: polopenze, plná penze zobrazit Komplexní lázeňský pobyt KLASIK se 14 léčebnými procedurami a vstupem do bazénu 14 procedur / týden, vstup do bazénu, fitness aj .. od 1 657,08 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: polopenze, plná penze zobrazit Komplexní léčebný pobyt OPTIMAL s 19 léčebnými procedurami a vstupem do bazénu 19 procedur / týden, vstup do bazénu, fitness aj ... od 1 782,61 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: polopenze, plná penze zobrazit Komplexní léčebný pobyt INTENZIV s 24 léčebnými procedurami a vstupem do bazénu 24 procedur / týden, vstup do bazénu, fitness ai ... od 2 051,51 /noc/osoba Délka pobytu: od 14 nocí Možnosti stravování: polopenze, plná penze zobrazit


Pobyty

TIP
od 1 598,58 /noc/osoba

Rekreační pobyt se vstupem do bazénu a fitness - výhodná cena

Od 2 Nocí
Polopenze, Plná Penze
Volný vstup do hotelového bazénu, fitness, taneční večery ...
od 1 626,95 /noc/osoba

Seniorský pobyt v lázeňském městě Piešťany

Od 5 Nocí
Polopenze, Plná Penze
Volný vstup do hotelového krytého bazénu, fitness, balíček procedur ...
od 1 944,05 /noc/osoba

Oblíbený wellness pobyt s relaxačními uvolňujícími procedurami

Od 2 Nocí
Polopenze, Plná Penze
léčebně relaxační procedury, volný vstup do bazénu a fitness ...
od 1 990,75 /noc/osoba

Pobyt BOLESTIVÁ ZÁDA s účinnými Breuss masážemi

Od 5 Nocí
Polopenze, Plná Penze
10 léčebně relaxačních procedur, volný vstup do hotelového krytého bazénu ...
TIP
od 2 046,24 /noc/osoba

Lázeňský pobyt Chuť Piešťan

Od 3 Nocí
Polopenze, Plná Penze
Liečebno-preventívne procedury, vstup do bazénu, fitness ai ...
TIP
od 1 657,08 /noc/osoba

Komplexní lázeňský pobyt KLASIK se 14 léčebnými procedurami a vstupem do bazénu

Od 7 Nocí
Polopenze, Plná Penze
14 procedur / týden, vstup do bazénu, fitness aj ..
TIP
od 1 782,61 /noc/osoba

Komplexní léčebný pobyt OPTIMAL s 19 léčebnými procedurami a vstupem do bazénu

Od 7 Nocí
Polopenze, Plná Penze
19 procedur / týden, vstup do bazénu, fitness aj ...
od 2 051,51 /noc/osoba

Komplexní léčebný pobyt INTENZIV s 24 léčebnými procedurami a vstupem do bazénu

Od 14 Nocí
Polopenze, Plná Penze
24 procedur / týden, vstup do bazénu, fitness ai ...

Nejčastější otázky o zařízení Hotel Máj *** Piešťany

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3