Navigovat do místa
Dependance Cyril
034 82 Kúpele Lúčky
Slovenská republika
Turistický region
Liptov, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Chočské vrchy

Penzion Cyril Lázně Lúčky

Oblíbené
Poloha Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Ružomberok, Lúčky
Zavolejte nám - +421 2 21 02 57 57
Počet zobrazení: 34415×
Navigovat do místa
Dependance Cyril
034 82 Kúpele Lúčky
Slovenská republika
Turistický region
Liptov, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Chočské vrchy

Akční pobyty

O ZAŘÍZENÍ

Dependance Diana, Adam, Maja a Cyril *** se nacházejí v tichém horském prostředí Lázní Lúčky, na rozhraní Oravy a Liptova, jen 14 km od Ružomberka. Dependance Diana představuje nově postavené lázeňské zařízení, splňující nejvyšší standard a dependance Adam, Maja a Cyril jsou nově zrekonstruované ubytovací zařízení bez recepce. Nna stravu a léčebné procedury je třeba docházet do hlavní budovy lázní, LH Choč. Lázeňský hotel Choč je propojen s budovou balneoterapie, kde jsou termální bazény, lékařské oddělení, sauna, elektroléčba a vanové oddělení, prosklenou spojovací chodbou. Termální voda lázní s vysokým obsahem vápníku a železa léčí pohybový aparát, gynekologické onemocnění, stavy po onkologických operacích, nervové choroby i nemoci z povolání a přispívá také k prevenci a podpůrné léčbě osteoporózy. V lázních se nachází také celoročně otevřený Aqua-Vital Park, jehož součástí je vnější rekreační bazén s různými atrakcemi, venkovní sedací bazén, dělený vnitřní léčivý minerální bazén a vitální saunový svět. V blízkosti venkovních bazénů se nacházejí také atrakce jako obrovské šachy, volejbalové hřiště, dětská trampolína, dětské houpačky, dětské prolézačky. V areálu lázní je k dispozici i Sportpark Lúčky, jehož součástí jsou tenisové kurty a bowling. Lázně jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a nabízejí různé druhy pobytů a to léčebné, léčebně preventivní, víkendové, seniorské a programové pobyty pro ženy a pro muže. Překrásné přírodní horské prostředí spojené s léčivou minerální vodou zaručí dokonalý odpočinek a relax.

UBYTOVÁNÍ

  • Dependace Diana poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, TV, radiobudíkem, ledničkou, telefonem a připojením na internet pomocí WiFi. V dependance se nacházejí i apartmány, jejichž součástí je obývací pokoj, ložnice a koupelna, ta je vybavena sprchovým koutem.
  • Dependance Adam poskytuje ubytování ve dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou, WC, TV, radiobudíkem, ledničkou, telefonem a připojením na internet pomocí WiFi.
  • Dependance Cyril poskytuje ubytování ve dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, TV, radiobudíkem, ledničkou, telefonem a připojením na internet pomocí pevné přípojky. Všechny dvoulůžkové pokoje mají k dispozici balkon.
  • Dependance Maja poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, TV, radiobudíkem, ledničkou, telefonem a připojením na internet pomocí pevné přípojky.

POLOHA

Dependance Diana je vzdálen cca 250 - 300 m, Dependance Adam pod lesem, cca 250 m, Dependance Cyril 150 m a dependance Maja 350 m od hlavní budovy lázeňského hotelu Choč.

STRAVOVÁNÍ

Strava se podává v LH Choč formou bufetových stolů. Lázně poskytují téměř všechny druhy diet a klientům, kteří mají indikovanou speciální dietu, připravují jídelníček individuálně. K dispozici jsou i Lázeňská dvorana Restaurant & Piza, Denní bar v LH Choč a Snack bar v Aqua-Vital Parku.

TYPY POKOJŮ

  • Diana - dvoulůžkové pokoje.
  • Adam - jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje. Možnost přistýlky.
  • Maja - dvoulůžkové pokoje.
  • Cyril - jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje.

UŽITEČNÉ INFORMACE

VYBAVENÍ PENZION CYRIL ** LÁZNĚ LÚČKY

NÁŠ NÁZOR NA ZAŘÍZENÍ
Dependence Maja, Cyril, Adam a Diana jsou ubytovací zařízení bez recepce. Na stravu a procedury je třeba docházet do centrální budovy Choč (150 - 350 m). Dependence Maja, Cyril, Adam jsou zrekonstruované a Diana je nově postavená budova. Doporučujeme pro nenáročnou klientelu.
PROČ SI VYBRAT TOTO ZAŘÍZENÍ
  • příjemné horské prostředí
  • blízkost AQUA-VITAL parku


Víkendový wellness pobyt pro pracovně zaneprázdněné 3 nebo 4 léčebné procedury za pobyt, vstup do bazénů ... od 2 474,02 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: plná penze zobrazit Pobyt KLASIK - nejoblíbenější pobyt zaměřený na léčbu a prevenci nemocí 2 procedury denně, 1x vstup do bazénů denně ... od 2 265,68 /noc/osoba Délka pobytu: od 5 nocí Možnosti stravování: plná penze zobrazit Speciální pobyt Senior s balíčkem služeb za výbornou cenu 2 léčebné procedury denně, vstup do bazénu ... od 1 979,21 /noc/osoba Délka pobytu: od 3 nocí Možnosti stravování: plná penze zobrazit Aqua-Vital pobyt lázně na zkoušku Léčebná procedura denně, vstup do bazénů ... od 2 369,85 /noc/osoba Délka pobytu: od 3 nocí Možnosti stravování: plná penze zobrazit Víkendový wellness pobyt pro pracovně zaneprázdněné 3 nebo 4 léčebné procedury za pobyt, vstup do bazénů ... od 2 474,02 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: plná penze zobrazit Pobyt KLASIK - nejoblíbenější pobyt zaměřený na léčbu a prevenci nemocí 2 procedury denně, 1x vstup do bazénů denně ... od 2 265,68 /noc/osoba Délka pobytu: od 5 nocí Možnosti stravování: plná penze zobrazit Speciální pobyt Senior s balíčkem služeb za výbornou cenu 2 léčebné procedury denně, vstup do bazénu ... od 1 979,21 /noc/osoba Délka pobytu: od 3 nocí Možnosti stravování: plná penze zobrazit Aqua-Vital pobyt lázně na zkoušku Léčebná procedura denně, vstup do bazénů ... od 2 369,85 /noc/osoba Délka pobytu: od 3 nocí Možnosti stravování: plná penze zobrazit
10,0vynikající
Slovensko Jaroslav - 28.5.2019
10 ubytování
10 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
10 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 20.05 - 26.05.2019
Počet dospělých / dětí: 1/0
plusy: Všetko bolo super.
9,0vynikající
Kupele Lúčky Slovensko Jaroslav - 7.8.2018
10 ubytování
10 stravování
10 personál
10 čistota
7.5 okolí
7.5 Poloha
7.5 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 30.07 - 05.08.2018
Počet dospělých / dětí: 2/0
plusy: Všetko.Hlavne by som chcel poďakovať vedúcej smeny v jedálni Zuzane,ktorá sa postarala o to aby sme sa s manželkou stravovali spolu,keď že som celiatik a mal som sa stravovať v inej jedálni a v iný čas. ĎAKUJEM.
mínusy: Žiadne pripomienky,až na ceny do bazénov ktoré riadne zdraželo, zrušili celú rezervu na preoblečenie. Za čo vy nemôžete.
9,0vynikající
Slovensko hosť - 17.1.2018
10 ubytování
10 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
10 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 12.01 - 14.01.2018
Počet dospělých / dětí: 2/0
9,0vynikající
Cyril Slovensko Vladimír - 13.11.2016
7.5 ubytování
7.5 stravování
7.5 personál
7.5 čistota
7.5 okolí
7.5 Poloha
7.5 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 07.11 - 11.11.2016
Počet dospělých / dětí: 2/0
plusy: procedury, ubytovanie, strava
mínusy: -

Všechny pobyty v lázních

Víkendový wellness pobyt pro pracovně zaneprázdněné

bath
Lázně Lúčky
Od 2 Nocí
Plná Penze
3 nebo 4 léčebné procedury za pobyt, vstup do bazénů ...

Pobyt KLASIK - nejoblíbenější pobyt zaměřený na léčbu a prevenci nemocí

bath
Lázně Lúčky
Od 5 Nocí
Plná Penze
2 procedury denně, 1x vstup do bazénů denně ...

Speciální pobyt Senior s balíčkem služeb za výbornou cenu

bath
Lázně Lúčky
Od 3 Nocí
Plná Penze
2 léčebné procedury denně, vstup do bazénu ...

Aqua-Vital pobyt lázně na zkoušku

bath
Lázně Lúčky
Od 3 Nocí
Plná Penze
Léčebná procedura denně, vstup do bazénů ...

Nejčastější otázky o zařízení Penzion Cyril ** Lázně Lúčky

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3