Lázně Turčianske TepliceLázně Turčianske Teplice
Detailní informace o lázních
Zavolejte nám - +421 2 21 02 57 57
Navigovat do místa
Liečebný hotel Royal Palace
Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice
a.s.
SNP 519
039 12 Turčianske Teplice
Slovenská republika
Turistický region
Stredné Slovensko, Turiec, Veľká Fatra, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Turčianska kotlina

Léčebný hotel Royal Palace *****, Lázně Turčianske Teplice

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Turčianske Teplice, Turčianske Teplice
 • LD AQUA není momentálně v prodeji a to z důvodu dlouhodobě plánované rekonstrukce. O znovuotevření vás budeme informovat, ale Aqua už nebude fungovat jako standardní léčebný dům. Pokoje se předělávají na investiční apartmány, které budou vhodné zejména pro rodiny s dětmi.
 • Ubytovaní hosté v LD Velké Fatra pokoje Komfort a Deluxe se stravují v jídelně Zikmund = švédské stoly. Ubytovaní hosté v LD Velké Fatra pokoje Basic a Basic+ se stravují v jídelně Žofie = švédské stoly, ale menší výběr jídel než v jídelně Zikmund. Doplatek stravování ze Žofie do Zikmunda +6 € / osoba / noc,

Dále si vás dovolujeme informovat,

že v případě nástupu na léčebný pobyt v LD VELKÁ FATRA s vyšetřením v sobotu/neděli absolvují klienti vyšetření v pondělí

 • Procedury v sobotu: 1x klasická masáž 30 min., 1x smaragdová koupel se zábalem (36,5°C)
 • Procedury v neděli: 1x 3-hod. vstup do SPA & AQUAPARKu
 • Předepsané procedury na sobotu a neděli nemusí být indikovány lékařem. Doporučené nástupní dny léčebných pobytů s vyšetřením: pondělí – pátek.

v případě nástupu na léčebný pobyt v HOTELU ROYAL PALACE s lékařskou prohlídkou

 • Procedury v sobotu: Royal Bath - minerální koupel se zábalem 30 min., ZEUS - klasická masáž celotělová 40 min.
 • Procedury v neděli: minerální vanová koupel se zábalem 30 min. (perličková nebo uhličitá vanová koupel), Brasil Oxygen – oxygenoterapie 50 min.

15 % sleva na všechny pobyty na měsíc LEDEN 2024 v LD Velká Fatra superior, komfort a deluxe. Podmínkou této slevy je úhrada pobytu do 30.11.2023.

Lázně Turčianske TepliceLázně Turčianske Teplice
Detailní informace o lázních
Zavolejte nám - +421 2 21 02 57 57
Navigovat do místa
Liečebný hotel Royal Palace
Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice
a.s.
SNP 519
039 12 Turčianske Teplice
Slovenská republika
Turistický region
Stredné Slovensko, Turiec, Veľká Fatra, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Turčianska kotlina

O ZAŘÍZENÍ

Léčebný hotel Royal Palace ***** je nejluxusnějším ubytováním v lázních Turčianske Teplice a nachází se přímo v jejich historickém centru. Nový zrekonstruovaný hotel vznikl v prostorách bývalého léčebného domu Malá Fatra a Kollár a snoubí se v něm tradice nejlepšího evropského hotelnictví s nejmodernějšími servisními službami. LH kromě nadstandardního ubytování nabízí svým klientům lázeňské služby na nejvyšší úrovni v nově zrekonstruovaných lázeňských a masážních prostorách. Dominantou hotelu je královský lázeň, Národní kulturní památka, Royal Bath s původní Piscina (unikátní způsob sedavého koupele), kterou navštěvovali králové a císaři jako Zikmund Lucemburský, či Maximilián II. V prostorách hotelu se nachází i léčebně rehabilitační institut INCARE, který je je moderním zdravotnickým zařízením zaměřující se na cílenou individuální rehabilitaci a zkvalitnění života pacientů s onemocněním kardiovaskulárního aparátu. Na okraji krásného lázeňského parku, v centru lázní, se nachází areál vodní zábavy Spa & Aquapark, který je otevřen celoročně a nabízí mnoho možností na aktivní i pasivní relaxaci a zábavu. Pro lázeňské hosty je vstup do aquaparku zdarma v rámci některých wellness a rekreačních pobytů, případně se slevou. Klienti mohou využít služeb i vnějšího a vnitřního hotelového bazénu s termální vodou. V rámci volného času mají hostu možnost využít bohaté a pestré kulturní a sportovní vyžití, odpočinek a zábavu v Spa & Aquaparku a výlety do překrásné přírody okolí města Turčianske Teplice. V okolí hotelu se nacházejí také lyžařská střediska: Jasenská dolina, Facková sedlo a Valčianska dolina (cca 20 min autem). Teplice patří k nejstarším lázním na Slovensku. Největším přírodním bohatstvím lázní jsou minerální prameny, které se používají k částečným i celkovým koupelím, ale také k pitným kúrám při určitých druzích onemocnění. Lázně s přívlastkem "zlaté" jsou vhodné, a minerální prameny byly prokázány léčivé účinky, na onemocnění pohybového aparátu, urologické, nervové a gynekologické onemocnění. Lázně jsou díky vynikajícím klimatickým podmínkám, čistému ovzduší a bohatství krás okolní přírody ideálním místem k odpočinku, rekreaci a regeneraci tak pro nemocné i zdravých jedinců.

UBYTOVÁNÍ

Léčebný hotel nabízí luxusní ubytování nejvyššího standardu v jedno- a dvoulůžkových pokojích, studiích a apartmánech včetně tří královských apartmánů. Vybavení pokojů: čajový a kávový servis, lednička s minibarem s bohatou nabídkou alko a nealko nápojů, TV set - rádio, TV, budík, telefon, WiFi připojení, možnost přistýlky rozložitelným pohovkou, toaleta / bidet / vana / sprchový kout, trezor, klimatizace a väščina pokojů mě i balkon.

POLOHA

Léčebný hotel se nachází se v historickém centru lázní.

STRAVOVÁNÍ

V á la carte Restaurant Sissi, která je součástí hotelu, s kulinářskými specialitami nejvyšší úrovně nebo v restauraci s tradiční kuchyní, Kursalon. Odpočinout si můžete v příjemném baru Kolonáda s vlastním pramenem termální léčivé minerální vody. V lázních platí dress kód na společenských a kulturních akcích a vzhledem k charakteru akcí vyžaduje SPOLEČENSKÝ ODĚV.

TYPY POKOJŮ

 • Jedno- a DeLuxe dvoulůžkové pokoje
  Elegantní ubytování v nostalgicky luxusním stylu art deco.
 • Študio
  Luxusní ubytování v jedinečném stylu art deco. Nadstandardní ubytování v prostorné pokoji s chodbou tvoří manželská postel a pohodlná sedící souprava.
 • Apartmány
  Výjimečné luxusní ubytování v elegantním stylu art deco. Apartmán tvoří velká ložnice s manželskou postelí, obývací místnost a vstupní chodba.
 • Prezidentský apartmán

UŽITEČNÉ INFORMACE

OD SJEZDOVKY

20000 m

PARKOVIŠTĚ

Na vyhrazených parkovištích zdarma.

VYBAVENÍ LÉČEBNÝ HOTEL ROYAL PALACE *****

NÁŠ NÁZOR NA ZAŘÍZENÍ
Léčebný hotel Royal Palace je nejluxusnějším ubytováním v lázních. Nový zrekonstruovaný hotel, kromě nadstandardního ubytování, nabízí klientům lázeňské služby na nejvyšší úrovni. Dominantou hotelu je královský koupel Royal Bath s původní piscinou (Národní kulturní památka), jehož součástí je i Zlatý koupel s vlastním léčivým pramenem - perla mezi termálními prameny Turčianských Teplicích. V prostorách hotelu se nachází i léčebně rehabilitační institut INCARE, kardiologické centrum se špičkovým personálem. Hotel je propojen spojovací chodbou s Spa & Aquaparkem. Liečebnýhotel je určen pro nejnáročnější klientelu.
PROČ SI VYBRAT TOTO ZAŘÍZENÍ
 • luxusní ubytování
 • nadstandardní služby (porterage, concierge, babysitting, hotelová limuzína, sekretářské služby aj)
 • královská lázeň Royal Bath
 • propojen se Spa & Aquaparkem
 • non stop pohotovostní lékařská služba
 • INCARE (kardiologické centrum)
 • kulturní a společenský program


Luxusní pobyt Royal Harmony plný relaxu a léčebné síly turčianských pramenů SPA & AQUAPARK, parní a procedury, sauna, Royal Bath ... od 4 640,45 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze zobrazit Komplexní lázeňský pobyt Klasik s léčebnými procedurami a vstupem Spa & Aquaparku Lékařská prohlídka, 21 léčebných procedur na 7 nocí, bazén, Spa & Aquapark ... od 1 730,76 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: polopenze, plná penze zobrazit Silvestr Royal Harmony se slavnostní 5-chodovou večeří a programem Silvestrovská večeře s programem, vstup do aquaparku, léčebné procedury ... od 6 960,67 /noc/osoba Délka pobytu: od 3 nocí Možnosti stravování: polopenze zobrazit Relaxační pobyt Spa & Aquapark Vstup do SPA & AQUAPARKU, vitální svět ai ... od 1 755,85 /noc/osoba Délka pobytu: od 1 noci Možnosti stravování: polopenze zobrazit Rodinná dovolená s léčebnými procedurami a pobytem v zábavním, vodním parku SPA & AQUAPARK, léčebné procedury ... od 2 483,27 /noc/osoba Délka pobytu: od 5 nocí Možnosti stravování: polopenze zobrazit Luxusní pobyt Royal Harmony plný relaxu a léčebné síly turčianských pramenů SPA & AQUAPARK, parní a procedury, sauna, Royal Bath ... od 4 640,45 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze zobrazit DOPORUČUJEME Léčebný exkluzivní pobyt Klasik GOLD 21 léčebných procedur, Spa & Aquapark, bazén, fitness ai ... od 3 185,61 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: plná penze zobrazit Komplexní lázeňský pobyt Klasik s léčebnými procedurami a vstupem Spa & Aquaparku Lékařská prohlídka, 21 léčebných procedur na 7 nocí, bazén, Spa & Aquapark ... od 1 730,76 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: polopenze, plná penze zobrazit Relaxační léčebný pobyt Senior s maximem benefitů za výhodnou cenu 10 léčebných procedur, vstup do bazénu Olympic ... od 1 680,59 /noc/osoba Délka pobytu: od 5 nocí Možnosti stravování: polopenze zobrazit Medical wellness pobyt s předem nastavenými lázeňskými procedurami Léčebné procedury, vstup do bazénu a fitness ... od 1 755,85 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze zobrazit Komfortní ubytování se vstupem do bazénu v nově postaveném apartmánovém komplexu Rezidence Opera***** Ubytování, vstup do bazénu, zvýhodněný vstup do Spa & Aquaparku ... od 1 567,72 Sleva 20 %
od 1 254,18 /noc/osoba
Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: bez stravy, snídaně, polopenze, plná penze zobrazit
Silvestr Spa & Aquapark, dokonalý odpočinek, relax a silvestrovská zábava Vstup do aquaparku, silvestrovská večeře a zábava ... od 2 232,43 /noc/osoba Délka pobytu: od 3 nocí Možnosti stravování: polopenze zobrazit Silvestr Medical Wellness s předem nastavenými lázeňskými procedurami a silvestrovskou zábavou Léčebné procedury, vstup do bazénu, silvestrovská večeře se zábavou ... od 2 232,43 /noc/osoba Délka pobytu: od 3 nocí Možnosti stravování: polopenze zobrazit Silvestr Lázeňská dovolená s bohatým společenským programem Silvestrovská večeře a bohatý společenský program ... od 2 483,27 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: polopenze zobrazit Silvestr Royal Harmony se slavnostní 5-chodovou večeří a programem Silvestrovská večeře s programem, vstup do aquaparku, léčebné procedury ... od 6 960,67 /noc/osoba Délka pobytu: od 3 nocí Možnosti stravování: polopenze zobrazit


Pobyty

od 4 640,45 /noc/osoba

Luxusní pobyt Royal Harmony plný relaxu a léčebné síly turčianských pramenů

Od 2 Nocí
Polopenze
SPA & AQUAPARK, parní a procedury, sauna, Royal Bath ...
TIP
od 1 730,76 /noc/osoba

Komplexní lázeňský pobyt Klasik s léčebnými procedurami a vstupem Spa & Aquaparku

Od 7 Nocí
Polopenze, Plná Penze
Lékařská prohlídka, 21 léčebných procedur na 7 nocí, bazén, Spa & Aquapark ...
od 6 960,67 /noc/osoba

Silvestr Royal Harmony se slavnostní 5-chodovou večeří a programem

Od 3 Nocí
Polopenze
Silvestrovská večeře s programem, vstup do aquaparku, léčebné procedury ...
TIP
od 1 755,85 /noc/osoba

Relaxační pobyt Spa & Aquapark

Od 1 Noci
Polopenze
Vstup do SPA & AQUAPARKU, vitální svět ai ...
od 2 483,27 /noc/osoba

Rodinná dovolená s léčebnými procedurami a pobytem v zábavním, vodním parku

Od 5 Nocí
Polopenze
SPA & AQUAPARK, léčebné procedury ...
od 4 640,45 /noc/osoba

Luxusní pobyt Royal Harmony plný relaxu a léčebné síly turčianských pramenů

Od 2 Nocí
Polopenze
SPA & AQUAPARK, parní a procedury, sauna, Royal Bath ...
TIP
od 3 185,61 /noc/osoba

DOPORUČUJEME Léčebný exkluzivní pobyt Klasik GOLD

Od 7 Nocí
Plná Penze
21 léčebných procedur, Spa & Aquapark, bazén, fitness ai ...
TIP
od 1 730,76 /noc/osoba

Komplexní lázeňský pobyt Klasik s léčebnými procedurami a vstupem Spa & Aquaparku

Od 7 Nocí
Polopenze, Plná Penze
Lékařská prohlídka, 21 léčebných procedur na 7 nocí, bazén, Spa & Aquapark ...
od 1 680,59 /noc/osoba

Relaxační léčebný pobyt Senior s maximem benefitů za výhodnou cenu

Od 5 Nocí
Polopenze
10 léčebných procedur, vstup do bazénu Olympic ...
od 1 755,85 /noc/osoba

Medical wellness pobyt s předem nastavenými lázeňskými procedurami

Od 2 Nocí
Polopenze
Léčebné procedury, vstup do bazénu a fitness ...
TIP
Akcia
od 1 567,72 Sleva 20 %
od 1 254,18 /noc/osoba

Komfortní ubytování se vstupem do bazénu v nově postaveném apartmánovém komplexu Rezidence Opera

Od 2 Nocí
Bez Stravy, Snídaně, Polopenze, Plná Penze
Ubytování, vstup do bazénu, zvýhodněný vstup do Spa & Aquaparku ...
od 2 232,43 /noc/osoba

Silvestr Spa & Aquapark, dokonalý odpočinek, relax a silvestrovská zábava

Od 3 Nocí
Polopenze
Vstup do aquaparku, silvestrovská večeře a zábava ...
TIP
od 2 232,43 /noc/osoba

Silvestr Medical Wellness s předem nastavenými lázeňskými procedurami a silvestrovskou zábavou

Od 3 Nocí
Polopenze
Léčebné procedury, vstup do bazénu, silvestrovská večeře se zábavou ...
od 2 483,27 /noc/osoba

Silvestr Lázeňská dovolená s bohatým společenským programem

Od 7 Nocí
Polopenze
Silvestrovská večeře a bohatý společenský program ...
od 6 960,67 /noc/osoba

Silvestr Royal Harmony se slavnostní 5-chodovou večeří a programem

Od 3 Nocí
Polopenze
Silvestrovská večeře s programem, vstup do aquaparku, léčebné procedury ...

Nejčastější otázky o zařízení Léčebný hotel Royal Palace *****

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3