Zavolejte nám - +421 2 21 02 57 57
Navigovat do místa
Mountain resort Penzión River
Ždiar 451
059 55 Ždiar
Turistický region
Vysoké Tatry, v Tatrách, Východné Slovensko, Belianske Tatry, Bachledova dolina, Tatry, Prešovský kraj, Spišská Magura

Mountain resort Penzion River

Poloha
Východné Slovensko, Prešovský kraj, Poprad, Ždiar
Zavolejte nám - +421 2 21 02 57 57
Navigovat do místa
Mountain resort Penzión River
Ždiar 451
059 55 Ždiar
Turistický region
Vysoké Tatry, v Tatrách, Východné Slovensko, Belianske Tatry, Bachledova dolina, Tatry, Prešovský kraj, Spišská Magura

Penzión postavený v štýle drevenice s kombináciou moderného štýlu, komfortu a elegancie

O ZAŘÍZENÍ

Penzion v podtatranské obci Ždiar, v údolí mezi Belianskými Tatrami a Spišskou Magurou, situovaný v tichém prostředí na okraji obce Ždiar. V nově zrekonstruovaná budově z minulého století, v níž se spojuje tradiční architektura s moderním a elegantním interiérem, nabízí ubytování ve stylových pokojích. Rázovitá goralská obec Ždiar je typická svými tradicemi, zvyklostmi a folklórem. V zimě tu na návštěvníky čeká vynikající lyžování v ski střediscích vzdálených od resortu 200 - 1500 m (Ski centrum Strednica, Ski Bachledova, Ski centrum Strachan a Ski Monkova dolina). V letní turistické sezóně nabízejí Belianské Tatry nezapomenutelnou turistiku a možnosti cyklistiky. Dětští návštěvníci ocení turistický vláček Maguráčik, který zpestřuje prohlídku obce a okolí. Za návštěvu určitě stojí SUN Bachledová s bobovou dráhou, lanovkou, dětským parkem, naučnou stezkou, vyhlídkovou věží a s Chodníkem v korunách stromů. V blízkosti se nachází také známá krápníková Belianská jeskyně, rázovité obce Tatranská Javorina, Lysá Poľana jakož i známé polské město Zakopane. Celoročně se dají navštívit i aquaparky Aquacity Poprad, Thermal Park Vrbov a polské termální aquaparky Termia Bania Bialka a Terma Bukovina.

UBYTOVÁNÍ

V penzionu jsou k dispozici 4 dvoulůžkové pokoje, dva mezonetové apartmány a jeden klasický apartmán. Všechny pokoje jsou vybaveny LCD TV, WiFi připojením na internet, pokojovým termostatem pro nastavení optimální teploty, koupelnou s mramorovým obkladem a sprchovým koutem. Hostům jsou k dispozici i privátní vstupy do jacuzzi.

POLOHA

V obci Ždiar v nadmořské výšce 896 m.n.m. v údolí mezi Belianskými Tatrami a Spišskou Magurou. 32 km od města Poprad a 13 km od státní hranice s Polskem. Středisko Ždiar - Strednica.

PŘÍSTUP K HOTELU

Přístup k penzionu:
Z dálnice D1 vedoucí z Prahy - 34 minut (35,2 km)
Z autobusové a vlakové nádraží - 1 hodina 10 minut (40 km
)


Autem z dálnice:

Při příjezdu ze směru Vídeň / Bratislava / Praha / Ružomberok / Košice / Poprad po dálnici D1, použít výjezd Vysoké Tatry a pokračujte po silnici 534 osm minut (9,5 km) do města Vysoké Tatry / Starý Smokovec. Za železničním přejezdem odbočiťt doprava a pokračovat po silnici 537 třináct minut (13,8 km). Pak odbočit doleva na cestu 66, směrem Tatranská Javorina, pokračovat 12 minut (11,3 km). Za odpočívadlem, oproti lyžařskému středisku Strednica, odbočit vpravo a pokračovat 1 minutu (600 m) s cílovým označením Recepce / Restaurant Mountain resort River.


Taxi doprava z popradské vlakového a autobudovej stanice:
Taxi auta jsou k dispozici při východu a hosté jejich po příchodu mohou využít. Poplatek za jednosměrnou dopravu je přibližně 25 eur. Úroveň taxi služby není naší zodpovědností.


Příjezd veřejnou dopravou z popradské vlakového / autobusového nádraží:
Autobusové linky: jezdí od 5:00 do 21:00 hod. přibližně každou hodinu, podvečer každé dvě hodiny (linka přímo do Ždiar).
Zastávka: Ždiar-Strednica
Trvání: 1 hodina 10 minut
Cena: 2,80 EUR za osobuPoprad není se Ždiaru železniční a propojen.

STRAVOVÁNÍ

Stravování je zajištěno restauraci / baru River. Hosté ubytovaní v penzionu mají pobyt automaticky navázaný na polopenzi. Prostory restaurace / baru jsou vhodné i na posezení u chutné kávě, čaji či jiném teplém nápoji, ale stejně při sklence dobrého vína, či u piva.

TYPY POKOJŮ

 • POKOJ STANDARD
  Prosvětlená dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, orientovaná do tichého dvora. Vhodná pro 2 dospělé osoby a dítě. Rozloha 29 m².
 • POKOJ DELUXE
  Komfortní dvoulůžkový pokoj vybaven elegantním nábytkem evokujícím pocit domova a pohody. Vhodná pro 2 dospělé osoby a 2 děti. Rozloha 38 m² a 41 m².
 • APARTMÁN
  Unikátní podkrovní apartmán sestává ze dvou oddělených pokojů. Z kuchyňky spojené s obývákem a ložnice s prostorným šatníkem. Vhodný pro 2 dospělé osoby a 2 děti. Rozloha 41 m².
 • MEZONETOVÉ APARTMÁNY
  Dvoupodlažní apartmán s prostorovým schodištěm a terasou. V přízemí je obývací místnost s pohodlným gaučem a kuchyňkou, na patře ložnice s postelí velikosti queen size a rozkládacím gaučem. Vhodný pro 2 dospělé osoby a 2 děti. Rozloha 62 m².
 • MEZONETOVÉ APARTMÁNY LUX
  Dvoupodlažní apartmán s letní terasou a se soukromou vířivou vanou v luxusní koupelně. V přízemí je obývací místnost s pohodlným gaučem a kuchyňkou, na patře ložnice s postelí velikosti queen size a rozkládacím gaučem. Vhodný pro 2 dospělé osoby a 2 děti. Rozloha 82 m².

UŽITEČNÉ INFORMACE

OD CENTRA

1500 m

OD SJEZDOVKY

350 m

OD SKIBUSU

800 m

VYBAVENÍ MOUNTAIN RESORT PENZION RIVER








Pobyty

TIP
od 1 003,34 /noc/osoba

Pobyt ve stylovém penzionu rázovité goralské vesnice Ždiar

Od 1 Noci
Polopenze
Ubytování s polopenzí, privátní vstup do wellness za poplatek ...

Nejčastější otázky o zařízení Mountain resort Penzion River

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3