Zavolejte nám - +421 2 21 02 57 57
Navigovat do místa
Hotel Hviezda
Okružná 123
962 71 Dudince
Slovenská republika
Turistický region
Stredné Slovensko, Podpoľanie, Hont, Južné Slovensko, Banskobystrický kraj, Štiavnické vrchy, Krupinská planina, Poiplie

Hotel Hviezda Dudince

Poloha
Stredné Slovensko, Banskobystrický kraj, Krupina, Dudince

Pobyty

Zavolejte nám - +421 2 21 02 57 57
Navigovat do místa
Hotel Hviezda
Okružná 123
962 71 Dudince
Slovenská republika
Turistický region
Stredné Slovensko, Podpoľanie, Hont, Južné Slovensko, Banskobystrický kraj, Štiavnické vrchy, Krupinská planina, Poiplie

Zrekonstruovaný hotel, bazén, léčebné, relaxační a wellness procedury,

O ZAŘÍZENÍ

Hotel Hvězda *** se nachází přímo v centru malého lázeňského městečka Dudince. Dudince, které dostaly statut lázeňského města v roce 1983, se nacházejí na jihu středního Slovenska v nadmořské výšce 140 m, a to na úpatí Krupinské planiny. Celý hotelový komplex je obklopen zelení a parkem a nabízí tak klientům možnost nerušeného odpočinku a strávení příjemné dovolené v klidné části města. Hotel s širokou nabídkou služeb je částečně zrekonstruován a má velký bazén, nové balneocentrum, 18-jamkové adventure golfové hřiště, bowling s 2 dráhami s vlastním barem a obsluhou a dokonce i vlastní salon krásy. Golfové hřiště AURELIUS GOLF PARK je prvním certifikovaným mistrovským hřištěm na Slovensku. Možnost zahrát si je každý den v době otevíracích hodin kavárny. V blízkosti lázní Dudince leží i koupaliště Dudinka s velmi čistým a útulným areálem a se 4 bazény (bazén s vodními atrakcemi, rekreační, dětský a minerální bazén). Dudinská vysoce mineralizovaná léčivá voda patří mezi nejvzácnější vody na světě. Ojedinělá kombinace oxidu uhličitého a sirovodíku umožňuje léčbu různých onemocnění současně. Vzájemné synergické působení oxidu uhličitého a sirovodíku se využívá při léčbě pacientů s polymorbiditou (kombinace onemocnění kardiovaskulárního aparátu s onemocněními pohybového aparátu a nervové soustavy). Vodu podobného složení najdete v Evropě už jen ve francouzském městě Vichy. Hotel Hvězda, jeho příjemné rodinné prostředí a bohatá nabídka služeb, jsou tím správným místem na dovolenou.

UBYTOVÁNÍ

Hotel poskytuje ubytování v zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a v apartmánech. Každý pokoj je vybaven funkčním připojením na pevnou telefonní síť i kabelovou televizi, samostatnou sprchu, WC a lodžii.

POLOHA

Hotel se nachází v centru města, směrem na autobusovou stanici vzdálenou od hotelu cca 200 m.

STRAVOVÁNÍ

Hotelová restaurace s kapacitou 196 osob nabízí celodenní menu s možností zabezpečení dietního stravování: Snídaně jsou podávány formou švédských stolů v době od 7.30 - 10.00 hod, obědy formou servírovaného menu v době od 12.00 do 14.00 hod. a večeře formou servírovaného menu v době od 18.00 do 20.00 hod. K dispozici je také kavárna propojena s letní terasou, která je ideálním místem k posezení u šálku kávy nebo skleničce vínka. Během víkendů (v létě 2x týdně) se v hotelu konají taneční zábavy s živou hudbou a v létě jsou spojeny is oblíbenými grilovačku se speciálními pochoutkami.

TYPY POKOJŮ

 • Pokoj STANDARD
 • Pokoj s koupelnou (sprcha), balkon, SAT-TV, WiFi, telefon, po komplexní rekonstrukci.
 • Apartmán KLASIK
 • Oddělený obývací pokoj a ložnice s koupelnou (sprchový kout), velká chodba, nový moderní design nábytku, telefon, balkon, SAT-TV, WiFi. Všechny apartmány jsou po komplexní rekonstrukci.
 • Rodinný pokoj
  Rodinné pokoje patří mezi nejkomfortnější pokoje na hotelu, které splní i požadavky náročnějších klientů. Prostorná a pohodlná pokoj v moderním stylu vybavena elegantním nábytkem v tmavém provedení - 2 místnosti -1 ložnice / popřípadě 2 / + obývací pokoj, koupelna (sprchový kout), telefon, balkon, SAT-TV, WiFi.

UŽITEČNÉ INFORMACE

DOMÁCÍ ZVÍŘE POVOLENO

Za doplatek.

PARKOVIŠTĚ

Parkoviště je nehlídané, uzavřené rampou a neplacené.

VYBAVENÍ HOTEL HVIEZDA *** DUDINCE

NÁŠ NÁZOR NA ZAŘÍZENÍ

Příjemné rodinné prostředí, bohatá nabídka služeb - velký bazén, nové balneocentrum, 18-jamkové adventure golfové hřiště, bowling a vlastní salon krásy. Lázeňské městečko Dudince, oblast s typicky jižní nížinnou klimatem, je ideální místo pro relaxaci a načerpání nových sil.

PROČ SI VYBRAT TOTO ZAŘÍZENÍ
 • zrekonstruovaný hotel
 • atmosféra lázní
 • nové balneo centrum
 • wellness centrum
 • salón krásy
 • 18-jamkové adventure golfové hřiště
 • bowling
 • vynikající kychyňa
 • příjemný personál


Silvestr a Nový rok 2024 v atmosféře oblíbeného hotelu se skvělým programem Silvestrovská zábava, relaxační a wellness procedury, vstup do wellnes ... od 2 355,06 /noc/osoba Délka pobytu: od 3 nocí Možnosti stravování: polopenze zobrazit Víkendový pobyt se svéráznou lázeňskou atmosférou Vstup do bazénu, sauny, relaxační procedury ... od 2 083,90 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze zobrazit All Inclusive pobyt s neomezeným vstupem do wellness a procedurami Vstup do wellness, fitness, all inclusive ... od 2 498,17 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: all inclusive zobrazit Pobyt Babí léto se vstupem do bazénu, saunového světa a fitness centra Vstup do hotelového bazénu, saun a fitness centra ... od 1 548,36 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze zobrazit Seniorský pobyt plný relaxu a odpočinku Vstup do bazénu, rašelinový zábal, detoxikační koupel ai ... od 2 071,35 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: plná penze zobrazit Zasloužený relaxační odpočinek v lázních Vstup do bazénu a saun, relaxační procedury ... od 1 870,49 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze zobrazit Wellness pobyt v lázeňském prostředí se širokou nabídkou služeb Bazénový, saunový svět, fitness, široká nabídka procedur ... od 1 852,91 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze zobrazit


Pobyty

od 2 355,06 /noc/osoba

Silvestr a Nový rok 2024 v atmosféře oblíbeného hotelu se skvělým programem

Od 3 Nocí
Polopenze
Silvestrovská zábava, relaxační a wellness procedury, vstup do wellnes ...
od 2 083,90 /noc/osoba

Víkendový pobyt se svéráznou lázeňskou atmosférou

Od 2 Nocí
Polopenze
Vstup do bazénu, sauny, relaxační procedury ...
od 2 498,17 /noc/osoba

All Inclusive pobyt s neomezeným vstupem do wellness a procedurami

Od 2 Nocí
All Inclusive
Vstup do wellness, fitness, all inclusive ...
od 1 548,36 /noc/osoba

Pobyt Babí léto se vstupem do bazénu, saunového světa a fitness centra

Od 2 Nocí
Polopenze
Vstup do hotelového bazénu, saun a fitness centra ...
od 2 071,35 /noc/osoba

Seniorský pobyt plný relaxu a odpočinku

Od 2 Nocí
Plná Penze
Vstup do bazénu, rašelinový zábal, detoxikační koupel ai ...
od 1 870,49 /noc/osoba

Zasloužený relaxační odpočinek v lázních

Od 2 Nocí
Polopenze
Vstup do bazénu a saun, relaxační procedury ...
od 1 852,91 /noc/osoba

Wellness pobyt v lázeňském prostředí se širokou nabídkou služeb

Od 2 Nocí
Polopenze
Bazénový, saunový svět, fitness, široká nabídka procedur ...

Nejčastější otázky o zařízení Hotel Hviezda *** Dudince

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3