Navigovat do místa
Pro Patria Ensana Health Spa Hotel
Kúpeľný ostrov
921 29 Piešťany
Slovenská republika
Turistický region
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Považie, Malé Karpaty, Považský Inovec, Sĺňava

Pro Patria Ensana Health Spa Hotel

Oblíbené
Poloha Západné Slovensko, Trnavský kraj, Piešťany, Piešťany
Zavolejte nám - +421 2 21 02 57 57
Počet zobrazení: 86836×

Akce 10 % (1/1) sleva z ceny jakéhokoli pobytu z naší nabídky pro jednu osobu ubytovanou samostatně ve dvoulůžkovém pokoji (neplatí pro pokoje určené pouze pro jednu osobu v křídle Alameda)

Platnost akce: 2024 (všechny sezóny)
Rezervace zasláno: do 31.05.2024
Sleva je kombinovatelná s „Long term“ slevou.

Předsezónní 10 % sleva z ceny pobytů z naší nabídky

Akce platí: pro všechny hotely a pobyty z ceníku 2024 (nevztahuje se na příplatky)
Provedení rezervace: do 30.4.2024
Uskutečnění pobytu: do 1.3.2025
Rezervaci lze změnit 1x, v případě druhé změny nelze uplatnit 10% slevu a celá částka (bez slevy) bude účtována automaticky.
Akce platná pouze pro nové rezervace, stornované rezervace a opětovně přebookované nebudou potvrzeny s akcí.
Sleva je kombinovatelná s „Long term“ a „1/1 slevou 10 %“,

Navigovat do místa
Pro Patria Ensana Health Spa Hotel
Kúpeľný ostrov
921 29 Piešťany
Slovenská republika
Turistický region
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Považie, Malé Karpaty, Považský Inovec, Sĺňava

Akční pobyty

O ZAŘÍZENÍ

Pro Patria Ensana Health Spa Hotel ** je nádherný historický lázeňský hotel postavený v roce 1916 v centru Lázeňského ostrova. Nabízí bezbariérový přístup do lázeňských prostor balneoterapie, jejichž součástí je i bahenní kuchyně (zde dozrává 24 hod. před použitím bahno z venkovních prostor, kde zrálo celý rok) a do blízkých Napoleon Health Spa lázní se širokou škálou jedinečných terapeutických procedur. Nejstarší z lázeňských domů tvoří komplex tří budov postavených v klasickém slohu, které dohromady vytvářejí malé nádvoří. Součástí je zrcadliště, které bylo prvním na lázeňském ostrově. V budově Napoleon III. se nachází také solná jeskyně. Samotný hotel má zajímavý půdorys ve tvaru vějíře. Balneoterapeutické služby se poskytují v centru „vějíře“ av jeho okolí se nacházejí různé pavilony, hotelové pokoje, kavárna a dvě restaurace. V hotelu je také 24-hodinová lékařská pohotovost a nachází se tu také expozice Balneologického muzea.

Na Lázeňském ostrově je klientům k dispozici minigolfové hřiště a tenisové kurty (na objednávku), joggingové tratě, Nordic walking (hole bezplatně k zapůjčení) a také některý z vodních sportů, rybaření, cyklistika (půjčovna kol) nebo squash a bowling ve městě Piešt' any. V areálu najdeme také různé obchůdky, kde je možné zakoupit si oblečení a dárky, posedět při dobré kávičce v jedné z kavárniček nebo na objednávku využít i služeb kadeřnice či kosmetičky. V lázeňském parku si lze odpočinout a zaposlouchat se do ptačího zpěvu pod korunami stoletých stromů, nebo obdivovat termální jezírka i voliéru s pávy a vzácnými bažanty. Informace o aktuálních volnočasových a kulturních aktivitách můžete získat na recepci hotelu. V současnosti je komplex Esplanade Ensana Health Spa Hotel, díky svému komfortu a vybavení, vyhledávaným nejen lázeňskými hosty, ale také lidmi v aktivním věku či rodinami s dětmi.

Lázně jsou zaměřeny na léčbu nemocí pohybového a nervového ústrojí a patří mezi nejvýznamnější evropské lázně svého druhu, známé také na celém světě.

UBYTOVÁNÍ

Hotel poskytuje klidné ubytování v jedno- a dvoulůžkových nekuřáckých zrekonstruovaných pohodlných pokojích a apartmánech, které jsou prostorné, klimatizované as nábytkem v moderním designu. Ke standardnímu vybavení pokojů patří: koupelna (sprcha, toaleta), TV/SAT, rádio, telefon, WiFi, minilednička. V budově se nachází výtah. Celkově hotel nabízí 118 pokojů včetně apartmánů.

POLOHA

V samém srdci Lázeňského ostrova, v bezprostřední blízkosti termálních minerálních pramenů.

STRAVOVÁNÍ

V elegantní restauraci v klidných světle hnědých tónech s květinovým dekorem na stolech se podává menu s originálními recepty tradiční slovenské kuchyně a mezinárodní kuchyně. Snídaně jsou servírovány formou bufetových stolů, obědy a večeře výběr z nabídky denního menu, salátový bufet. Na základě doporučení lékaře možnost dietní stravy (bezlepková a bezlaktózová jídla). Stačí to nahlásit při rezervaci nebo před příjezdem a personál kuchyně se rád přizpůsobí vašim speciálním požadavkům. K dispozici je také Café Franz Josef s letní terasou.

TYPY POKOJŮ

 • Jednolůžkový a dvoulůžkový Standard pokoj
  Renovovaný pokoj se samostatnou postelí nebo oddělenými postelemi (možnost přistýlky pro 1 dítě na požádání), noční stolek s lampičkou, pracovní stůl a židle, nástěnné zrcadlo, šatna a skříň, minilednička, TV/SAT a rádiem, telefon, WiFi, centrální topení, bezpečnostní schránka na recepci, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlo, WC, toaletní potřeby, lázeňské ručníky. Buzení na konkrétní hodinu, služby prádelny a snídaně na pokoj jsou k dispozici na požádání.
 • Komfort pokoj
  Renovovaný komfortní pokoj v moderním designu s manželskou postelí, noční stolek s lampičkou, pracovní stůl, stolek a židle, nástěnné zrcadlo a stojící zrcadlo, šatna a skříň, bezpečnostní schránka na pokoji, minilednička, LED/Flatscreen TV/SAT a rádiem, telefon, WiFi, individuálně nastavitelná klimatizace, centrální topení, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlo, WC, kosmetické zrcadlo s osvětlením, vysoušeč vlasů, telefon, toaletní potřeby a lázeňské ručníky. Buzení na konkrétní hodinu, služby prádelny a snídaně na pokoj jsou k dispozici na požádání.
 • Apartmán Komfort
  Renovovaný komfortní apartmán v moderním designu s manželskou postelí a přistýlkou pro 1 dítě (na požádání), noční stolek s lampičkou, pracovní stůl, stolek a židle, nástěnné zrcadlo, šatna a skříň, bezpečnostní schránka, minilednička, LED/Flatscreen TV/SAT a rádiem, telefon, individuálně nastavitelná klimatizace, centrální topení, WiFi, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlo, WC, kosmetické zrcadlo, vysoušeč vlasů, telefon a lázeňské ručníky. Buzení na konkrétní hodinu, služby prádelny a snídaně na pokoj jsou k dispozici na požádání.

CENÍK - BONUSY

Bezplatné služby:

 • Fitness centrum v Napoleon Health Spa.
 • Počítač pro hosty.
 • WiFi připojení k internetu v celém hotelu.

UŽITEČNÉ INFORMACE

DOMÁCÍ ZVÍŘE POVOLENO

Za poplatek.

PARKOVIŠTĚ

Parkování u hotelu za poplatek.

VYBAVENÍ PRO PATRIA ENSANA HEALTH SPA HOTEL **

NÁŠ NÁZOR NA ZAŘÍZENÍ
Historická budova v centru lázní s bezbariérovým přístupem do balneoterapie. Součástí je také zrcadliště a 24-hodinová zdravotní péče. Některé léčebné procedury lze absolvovat v lázeňském domě Spa Napoleon, který se nachází jen několik metrů od hotelu. V okolí hotelu se nacházejí různé pavilony, kavárna a dvě restaurace. Hosté si mohou vychutnat relax v lázeňském parku nebo se věnovat aktivnějším formám odpočinku, neboť Lázeňský ostrov nabízí mnoho sportovních zařízení.
PROČ SI VYBRAT TOTO ZAŘÍZENÍ
 • historický zrekonstruovaný lázeňský hotel
 • bezbariérový přístup
 • blízká dostupnost terapeutických služeb
 • milý personál
 • balneologické muzeumSlevy

Velikonoční pobyty na Lázeňském ostrově

Přijměte pozvání strávit svátky jara v nádherném prostředí Lázeňského ostrova. Těšit se můžete na bohatý velikonoční program, vychutnáte si tradiční velikonoční speciality a relax si dopřejete ve Spa Wellness centrech.

Celoroční zajímavé akce v Piešťanech. Zpestřete si Váš pobyt různými akcemi, které si pro Vás lázně připravili.
 

Nejoblíbenější pobyt Zdraví v Piešťanech Léčebné procedury, vstup do bazénu, wellness, zrcadliště ... od 2 220,52 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze, all inclusive zobrazit Intenzivní lázeňský pobyt se 4 léčebnými procedurami denně a vstupem do bazénů a saun 4 léčebné procedury denně, vstup do saun a bazénů ... od 3 111,53 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: plná penze, all inclusive zobrazit Lázeňský pobyt LIGHT se 2 léčebnými procedurami denně 2 léčebné procedury denně, vstup do bazénů a saun ... od 2 347,25 /noc/osoba Délka pobytu: od 5 nocí Možnosti stravování: polopenze, all inclusive zobrazit Komplexní lázeňský pobyt Tradiční léčba 20 procedur za týden, vstupní a výstupní lékařské vyšetření ... od 2 602,27 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: plná penze, all inclusive zobrazit Nejoblíbenější pobyt Zdraví v Piešťanech Léčebné procedury, vstup do bazénu, wellness, zrcadliště ... od 2 220,52 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze, all inclusive zobrazit Intenzivní lázeňský pobyt se 4 léčebnými procedurami denně a vstupem do bazénů a saun 4 léčebné procedury denně, vstup do saun a bazénů ... od 3 111,53 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: plná penze, all inclusive zobrazit Lázeňský pobyt LIGHT se 2 léčebnými procedurami denně 2 léčebné procedury denně, vstup do bazénů a saun ... od 2 347,25 /noc/osoba Délka pobytu: od 5 nocí Možnosti stravování: polopenze, all inclusive zobrazit Komplexní lázeňský pobyt Tradiční léčba 20 procedur za týden, vstupní a výstupní lékařské vyšetření ... od 2 602,27 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: plná penze, all inclusive zobrazit All inclusive dovolená s vynikajícími službami a zábavou pro děti i dospělé Relax a zábava pro děti i dospělé. od 2 220,52 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: all inclusive zobrazit
9,0vynikající
Spokojenost Slovensko Spokojený zákazník - 16.4.2024
10 ubytování
7.5 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
7.5 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 08.04 - 14.04.2024
Počet dospělých / dětí: 2/0
plusy: Příjemný a vstřícný personál.
8,0vynikající
Slovensko Pavol - 10.4.2024
7.5 ubytování
2.5 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
5 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 04.04 - 08.04.2024
Počet dospělých / dětí: 2/0
10,0vynikající
Slovensko Milan - 3.4.2024
10 ubytování
7.5 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
10 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 29.03 - 01.04.2024
Počet dospělých / dětí: 2/0
8,0vynikající
Prijemna ochutnavka kupelov Slovensko Daniela - 19.3.2024
10 ubytování
5 stravování
7.5 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
7.5 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 12.03 - 15.03.2024
Počet dospělých / dětí: 2/0
plusy: Ocenujem a kladne hodnotim procedury podavane priamo v priestoroch zariadenia.Izbu sme mali v pavilone J,krasne zrekonstruovana,priestranna,tiche prostredie s vyhladom na rameno Vahu.Blizko vsade,nadherny a upraveny park hned oproti.Nadherne prostredie.
mínusy: Strava sice vcelku chutna,ale zial velmi jednotvarna,maly vyber jedal,aj pocas ranajok..jeden druh sunky,zo zeleniny az paradajka a uhorka a pod.Na veceru v den prichodu nas privitali hrachovou kasou s platkom udeneho masa..zvlastne,najma ako samoplatca..personal sa snazi,pri opytani sa,poradi..chyba vsak srdecnost,usmev na tvari,radost..
10,0vynikající
Výborný relax Slovensko Emília - 6.2.2024
10 ubytování
7.5 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
10 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 31.01 - 04.02.2024
Počet dospělých / dětí: 4/0
plusy: Ubytovanie v priestrannou, čistom hoteli a hlavne kľud, keďže bolo pomerne málo hostí.
mínusy: Nebola dostupná denná tlač ani v hoteli ani v areáli ostrova.
9,0vynikající
Ďakujem, bola som spokojná Slovensko Eva - 26.1.2024
10 ubytování
7.5 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
7.5 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 22.01 - 24.01.2024
Počet dospělých / dětí: 1/0
plusy: Profesionálny a príjemný prístup celého personálu.
9,0vynikající
Slovensko Henrieta - 15.1.2024
10 ubytování
7.5 stravování
10 personál
10 čistota
7.5 okolí
7.5 Poloha
10 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 11.01 - 13.01.2024
Počet dospělých / dětí: 3/0
10,0vynikající
Vynikajuce Slovensko Viera - 29.12.2023
10 ubytování
10 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
10 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 22.12 - 27.12.2023
Počet dospělých / dětí: 2/0
plusy: Všetko
8,0vynikající
Slovensko Miroslav - 5.12.2023
7.5 ubytování
7.5 stravování
10 personál
7.5 čistota
7.5 okolí
7.5 Poloha
7.5 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 27.11 - 03.12.2023
Počet dospělých / dětí: 2/0
plusy: Bahno
mínusy: Neznáme chrobáky v sprche.
8,0vynikající
jesenný pobzt Slovensko Milan - 14.11.2023
10 ubytování
0 stravování
7.5 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
10 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 08.11 - 12.11.2023
Počet dospělých / dětí: 2/0
plusy: procedúry
mínusy: strava
10,0vynikající
Liečenie Slovensko Jarmila - 7.11.2023
7.5 ubytování
10 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
7.5 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 29.10 - 05.11.2023
Počet dospělých / dětí: 1/0
plusy: Všetko

Všechny pobyty v lázních

Nejoblíbenější pobyt Zdraví v Piešťanech

bath
Lázně Piešťany
Od 2 Nocí
Polopenze, All Inclusive
Léčebné procedury, vstup do bazénu, wellness, zrcadliště ...

Intenzivní lázeňský pobyt se 4 léčebnými procedurami denně a vstupem do bazénů a saun

bath
Lázně Piešťany
Od 7 Nocí
Plná Penze, All Inclusive
4 léčebné procedury denně, vstup do saun a bazénů ...

Lázeňský pobyt LIGHT se 2 léčebnými procedurami denně

bath
Lázně Piešťany
Od 5 Nocí
Polopenze, All Inclusive
2 léčebné procedury denně, vstup do bazénů a saun ...

Komplexní lázeňský pobyt Tradiční léčba

bath
Lázně Piešťany
Od 7 Nocí
Plná Penze, All Inclusive
20 procedur za týden, vstupní a výstupní lékařské vyšetření ...

All inclusive dovolená s vynikajícími službami a zábavou pro děti i dospělé

bath
Lázně Piešťany
Od 2 Nocí
All Inclusive
Relax a zábava pro děti i dospělé.

Nejčastější otázky o zařízení Pro Patria Ensana Health Spa Hotel **

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3