Lázně PiešťanyLázně Piešťany
Detailní informace o lázních
Zavolejte nám - +421 2 21 02 57 57
Navigovat do místa
Splendid Ensana Health Spa Hotel
Kúpeľný ostrov
921 29 Piešťany
Slovenská republika
Turistický region
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Považie, Malé Karpaty, Považský Inovec, Sĺňava

Splendid Ensana Health Spa Hotel, křídlo Splendid *** , Lázně Piešťany

Poloha
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Piešťany, Piešťany

Plánovaná sezónní uzávěrka Splendid Ensana Health Spa Hotel (křídlo Splendid): 07.01. - 13.01.2024 (Prosinec: 10.12. - 19.12.2023 tj. 20.12.2024 je check-in, Leden: 7.1. - 13.1.2024 tj. 14.1.2024 je check-in).

Lázně PiešťanyLázně Piešťany
Detailní informace o lázních
Zavolejte nám - +421 2 21 02 57 57
Navigovat do místa
Splendid Ensana Health Spa Hotel
Kúpeľný ostrov
921 29 Piešťany
Slovenská republika
Turistický region
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Považie, Malé Karpaty, Považský Inovec, Sĺňava

Pobyty

O ZAŘÍZENÍ

Splendid Ensana Health Spa Hotel, křídlo Splendid *** je součástí hotelového komplexu Splendid Ensana Health Spa Hotel a nachází se přímo na Lázeňském ostrově v blízkosti golfového hřiště. Hotel je přímo spojen chodbou s impozantním Lázeňským domem Health Spa Balnea (vodní a saunový svět s vnitřním a venkovním bazénem, vodními atrakcemi, finskou a infra saunou, parní lázní a soláriem (za poplatek)) se širokou škálou jedinečných léčebných a relaxačních procedur. Propojen je také s křídlem Grand a Esplanade Ensana Health Spa Hotelem (křídla Esplanade a Alameda). V současnosti hotel nabízí all inclusive pobyty s animačními programy pro děti i dospělé (kromě neděle).

Hotelový komplex se pyšní dvěma velkými bazény, krytým a venkovním, ve kterých si hosté mohou vychutnávat relaxační účinek termální vody doplněný a široký výběr wellness masáží či léčebných procedur v lázeňském domě Health Spa Balnea. Součástí lázeňského resortu je také Danubius Premier Fitness a salon krásy v Balnea Health Spa.

Na Lázeňském ostrově je klientům k dispozici minigolfové hřiště a tenisové kurty (na objednávku), joggingové tratě, Nordic walking (hole bezplatně k zapůjčení) a také některý z vodních sportů, rybaření, cyklistika (půjčovna kol) nebo squash a bowling ve městě Piešt' any. V areálu najdeme také různé obchůdky, kde je možné zakoupit si oblečení a dárky, posedět při dobré kávičce v jedné z kavárniček nebo na objednávku využít i služeb kadeřnice či kosmetičky. V lázeňském parku si lze odpočinout a zaposlouchat se do ptačího zpěvu pod korunami stoletých stromů, nebo obdivovat termální jezírka i voliéru s pávy a vzácnými bažanty. Informace o aktuálních volnočasových a kulturních aktivitách můžete získat na recepci hotelu. V současnosti je komplex Esplanade Ensana Health Spa Hotel, díky svému komfortu a vybavení, vyhledávaným nejen lázeňskými hosty, ale také lidmi v aktivním věku či rodinami s dětmi.

Lázně jsou zaměřeny na léčbu nemocí pohybového a nervového ústrojí a patří mezi nejvýznamnější evropské lázně svého druhu, známé také na celém světě. Samotný hotelový komplex nabízí lázeňské a wellness služby, konferenční prostory, sportovní aktivity, výbornou kuchyni a plno zábavy.

UBYTOVÁNÍ

Splendid Ensana Health Spa Hotel, křídlo Splendid, poskytuje ubytování ve dvoulůžkových nekuřáckých nezrekonstruovaných pokojích a apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny: sociální zařízení (koupelna s vanou a toaletou, vysoušeč vlasů, ručníky), rádio, telefon, TV/SAT, WiFi, minilednička, trezor, župan, klimatizace (na požádání za poplatek), balkon. Celkem křídlo Splendid nabízí 144 pokojů včetně apartmá.

POLOHA

Přímo na Lázeňském ostrově, v jeho severní části obklopen stoletými stromy.

STRAVOVÁNÍ

Stravování se poskytuje v v pěti restauracích v elegantním stylu, které se nacházejí přímo v křídle Splendid a jsou pojmenována podle hlavních měst Evropy. Restaurace Bratislava, Budapest a zrekonstruované restaurace Vienna a Prague nabízejí kvalitní jídla mezinárodní a slovenské kuchyně, ale také jídla z jídelníčku speciálního stravování. Restaurace Colonade vhodně doplňuje nabídka jídel ze slovenské i zahraniční kuchyně včetně sezónních specialit. Využít lze i příjemné prostředí venkovní letní terasy. V Café Splendid si je zase možné příjemně posedět při výborné štrúdlu a lahodné kávě. Pohodlná červená křesla jsou zárukou komfortu, tradiční barový pult a nízké skleněné stolky jsou jako stvořené pro odpolední odpočinek nebo večerní koktejl po dni plném procedur.

TYPY POKOJŮ

 • Komfort pokoj
  Komfortní dvoulůžkový nekuřácký pokoj s pokoj s manželskou postelí (možnost přistýlky), skříň, pracovní stůl, křesla a stolek, LED TV (kabelové a rozhlasové programy), telefon, minilednička, trezor, nástěnné zrcadlo a koupelna s vanou, WC, kosmetické zrcadlo, vysoušeč vlasů a toaletní potřeby, lázeňské ručníky. Pokoje s klimatizací za poplatek.
 • Apartmán
  Tradičně zařízený klasický menší nekuřácký apartmán s útulným obývacím prostorem se stolkem a křesly, stojací lampa, dřevěná komoda s LED TV, francouzská okna a balkon, topení, WiFi, samostatná ložnice s manželskou postelí nebo samostatným lůžkem, LED stůl a židle kabelové a rozhlasové programy), telefon, minilednička s minibarem (naplnění na požádání), nástěnné zrcadlo, bezpečnostní schránka a koupelna s vanou, WC, bidet, toaletní zrcadlo s osvětlením, vysoušeč vlasů a toaletní potřeby, lázeňské ručníky.

CENÍK - PŘÍPLATKY

Nepovinné příplatky - platba na recepci při příjezdu:
 • příplatek za garáž 

CENÍK - BONUSY

Bezplatné služby:

 • WiFi připojení na internet v celém hotelu
 • vstup do venkovního a vnitřního bazénu
 • Danubius Premier Fitness


UŽITEČNÉ INFORMACE

DOMÁCÍ ZVÍŘE POVOLENO

Za poplatek.

PARKOVIŠTĚ

Parkování na nehlídaných parkovacích místech u lázeňského hotelu nebo v hotelové garáži za poplatek.

VYBAVENÍ SPLENDID ENSANA HEALTH SPA HOTEL, KŘÍDLO SPLENDID ***

NÁŠ NÁZOR NA ZAŘÍZENÍ
Splendid Ensana Health Spa Hotel, křídlo Splendid, je jeden z nejlepších léčebných lázeňských hotelů v Piešťanech, je součástí hotelového komplexu Splendid Ensana Health Spa (křídla Splendid a Grand) a nachází se přímo na Lázeňském ostrově. Hotel je propojen s lázeňským domem, kde se podávají léčebné a relaxační procedury. V rámci ubytování v tomto hotelu je volný vstup do venkovního a vnitřního bazénu. Oblíbený hotel nabízí velmi dobrý 3* komfort, tradiční kuchyni a kvalitní zdravotní a lázeňskou péči za přijatelnou cenu.
PROČ SI VYBRAT TOTO ZAŘÍZENÍ
 • tiché prostředí
 • součást moderního hotelového komplexu
 •  Lázeňský dům Health Spa Balnea
 •  vnitřní a venkovní bazén
 •  fitness
 •  wellness
 •  tiché prostředí
 •  5 restaurací


 • Long-term sleva: pobyt 14 nocí a déle 5 % sleva, pobyt 21 nocí a déle 10 % sleva.

 • Early bird 10 % sleva na termíny 01.01. - 31.12.2024 při rezervaci pobytu do 31.01.2024.

 • Long term a Early bird slevy jsou kombinovatelné.

Nejoblíbenější pobyt Zdraví v Piešťanech Léčebné procedury, vstup do bazénu, wellness, zrcadliště ... od 1 958,36 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze, all inclusive zobrazit Intenzivní lázeňský pobyt se 4 léčebnými procedurami denně a vstupem do bazénů a saun 4 léčebné procedury denně, vstup do saun a bazénů ... od 2 817,28 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: plná penze, all inclusive zobrazit Lázeňský pobyt LIGHT se 2 léčebnými procedurami denně 2 léčebné procedury denně, vstup do bazénů a saun ... od 2 082,89 /noc/osoba Délka pobytu: od 5 nocí Možnosti stravování: polopenze, all inclusive zobrazit Zdraví v Piešťanech - Vánoční a Silvestrovský pobyt se slavnostním galavečerem a programem Vánoční a Silvestrovský program, procedury, lékařská konzultace ... od 2 125,83 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: all inclusive, polopenze zobrazit Komplexní lázeňský pobyt Tradiční léčba 20 procedur za týden, vstupní a výstupní lékařské vyšetření ... od 2 326,69 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: plná penze, all inclusive zobrazit All inclusive dovolená s vynikajícími službami a zábavou pro děti i dospělé Relax a zábava pro děti i dospělé. od 1 757,51 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: all inclusive zobrazit Nejoblíbenější pobyt Zdraví v Piešťanech Léčebné procedury, vstup do bazénu, wellness, zrcadliště ... od 1 958,36 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze, all inclusive zobrazit Intenzivní lázeňský pobyt se 4 léčebnými procedurami denně a vstupem do bazénů a saun 4 léčebné procedury denně, vstup do saun a bazénů ... od 2 817,28 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: plná penze, all inclusive zobrazit Lázeňský pobyt LIGHT se 2 léčebnými procedurami denně 2 léčebné procedury denně, vstup do bazénů a saun ... od 2 082,89 /noc/osoba Délka pobytu: od 5 nocí Možnosti stravování: polopenze, all inclusive zobrazit Zdraví v Piešťanech - Vánoční a Silvestrovský pobyt se slavnostním galavečerem a programem Vánoční a Silvestrovský program, procedury, lékařská konzultace ... od 2 125,83 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: all inclusive, polopenze zobrazit Komplexní lázeňský pobyt Tradiční léčba 20 procedur za týden, vstupní a výstupní lékařské vyšetření ... od 2 326,69 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: plná penze, all inclusive zobrazit All inclusive dovolená s vynikajícími službami a zábavou pro děti i dospělé Relax a zábava pro děti i dospělé. od 1 757,51 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: all inclusive zobrazit Vánoční a Silvestrovský pobyt se skvělou Evou Mázikovou a Novoroční koncert s orchestrem Afrodité Vychutnejte si Vánoce a Silvestr v Lázních Piešťany a zažijte neopakovatelnou atmosféru slavnostních vánočních a novoročních oslav. od 2 692,75 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze zobrazit


Pobyty

TIP
od 1 958,36 /noc/osoba

Nejoblíbenější pobyt Zdraví v Piešťanech

Od 2 Nocí
Polopenze, All Inclusive
Léčebné procedury, vstup do bazénu, wellness, zrcadliště ...
od 2 817,28 /noc/osoba

Intenzivní lázeňský pobyt se 4 léčebnými procedurami denně a vstupem do bazénů a saun

Od 7 Nocí
Plná Penze, All Inclusive
4 léčebné procedury denně, vstup do saun a bazénů ...
od 2 082,89 /noc/osoba

Lázeňský pobyt LIGHT se 2 léčebnými procedurami denně

Od 5 Nocí
Polopenze, All Inclusive
2 léčebné procedury denně, vstup do bazénů a saun ...
TIP
od 2 125,83 /noc/osoba

Zdraví v Piešťanech - Vánoční a Silvestrovský pobyt se slavnostním galavečerem a programem

Od 2 Nocí
All Inclusive, Polopenze
Vánoční a Silvestrovský program, procedury, lékařská konzultace ...
od 2 326,69 /noc/osoba

Komplexní lázeňský pobyt Tradiční léčba

Od 7 Nocí
Plná Penze, All Inclusive
20 procedur za týden, vstupní a výstupní lékařské vyšetření ...
TIP
od 1 757,51 /noc/osoba

All inclusive dovolená s vynikajícími službami a zábavou pro děti i dospělé

Od 2 Nocí
All Inclusive
Relax a zábava pro děti i dospělé.
TIP
od 1 958,36 /noc/osoba

Nejoblíbenější pobyt Zdraví v Piešťanech

Od 2 Nocí
Polopenze, All Inclusive
Léčebné procedury, vstup do bazénu, wellness, zrcadliště ...
od 2 817,28 /noc/osoba

Intenzivní lázeňský pobyt se 4 léčebnými procedurami denně a vstupem do bazénů a saun

Od 7 Nocí
Plná Penze, All Inclusive
4 léčebné procedury denně, vstup do saun a bazénů ...
od 2 082,89 /noc/osoba

Lázeňský pobyt LIGHT se 2 léčebnými procedurami denně

Od 5 Nocí
Polopenze, All Inclusive
2 léčebné procedury denně, vstup do bazénů a saun ...
TIP
od 2 125,83 /noc/osoba

Zdraví v Piešťanech - Vánoční a Silvestrovský pobyt se slavnostním galavečerem a programem

Od 2 Nocí
All Inclusive, Polopenze
Vánoční a Silvestrovský program, procedury, lékařská konzultace ...
od 2 326,69 /noc/osoba

Komplexní lázeňský pobyt Tradiční léčba

Od 7 Nocí
Plná Penze, All Inclusive
20 procedur za týden, vstupní a výstupní lékařské vyšetření ...
TIP
od 1 757,51 /noc/osoba

All inclusive dovolená s vynikajícími službami a zábavou pro děti i dospělé

Od 2 Nocí
All Inclusive
Relax a zábava pro děti i dospělé.
TIP
Akcia
od 2 692,75 /noc/osoba

Vánoční a Silvestrovský pobyt se skvělou Evou Mázikovou a Novoroční koncert s orchestrem Afrodité

Od 2 Nocí
Polopenze
Vychutnejte si Vánoce a Silvestr v Lázních Piešťany a zažijte neopakovatelnou atmosféru slavnostních vánočních a novoročních oslav.

Nejčastější otázky o zařízení Splendid Ensana Health Spa Hotel, křídlo Splendid ***

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3