Lázně PiešťanyLázně Piešťany
Detailní informace o lázních
Zavolejte nám - +421 2 21 02 57 57
Navigovat do místa
Esplanade Ensana Health Spa Hotel
Kúpeľný ostrov
921 29 Piešťany
Slovenská republika
Turistický region
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Považie, Malé Karpaty, Považský Inovec, Sĺňava

Esplanade Ensana Health Spa Hotel, křídlo Esplanade ****, Lázně Piešťany

Poloha
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Piešťany, Piešťany
Lázně PiešťanyLázně Piešťany
Detailní informace o lázních
Zavolejte nám - +421 2 21 02 57 57
Navigovat do místa
Esplanade Ensana Health Spa Hotel
Kúpeľný ostrov
921 29 Piešťany
Slovenská republika
Turistický region
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Považie, Malé Karpaty, Považský Inovec, Sĺňava

O ZAŘÍZENÍ

Esplanade Ensana Health Spa Hotel, křídlo Esplanade **** je součástí moderního hotelového komplexu Esplanade Ensana Health Spa Hotel a nachází se v parku v centru Lázeňského ostrova. Hotel je přímo spojen chodbou s impozantním Lázeňským domem Health Spa Balnea (vodní a saunový svět s vnitřním a venkovním bazénem, vodními atrakcemi, finskou a infra saunou, parní lázní a soláriem (za poplatek)) se širokou škálou jedinečných léčebných a relaxačních procedur. Propojen je také s křídlem Alameda a Splendid Ensana Health Spa Hotelem (křídla Grand a Splendid).

Na Lázeňském ostrově je klientům k dispozici minigolfové hřiště a tenisové kurty (na objednávku), joggingové tratě, Nordic walking (hole bezplatně k zapůjčení) a také některý z vodních sportů, rybaření, cyklistika (půjčovna kol) nebo squash a bowling ve městě Piešt' any. V areálu najdeme také různé obchůdky, kde je možné zakoupit si oblečení a dárky, posedět při dobré kávičce v jedné z kavárniček nebo na objednávku využít i služeb kadeřnice či kosmetičky. Informace o aktuálních volnočasových a kulturních aktivitách můžete získat na recepci hotelu. V současnosti je komplex Esplanade Ensana Health Spa Hotel, díky svému komfortu a vybavení, vyhledávaným nejen lázeňskými hosty, ale také lidmi v aktivním věku či rodinami s dětmi.

Hotelový komplex nabízí lázeňské a wellness služby, konferenční prostory, sportovní aktivity, výbornou kuchyni a plno zábavy. Samotné lázně jsou zaměřeny na léčbu nemocí pohybového a nervového ústrojí a patří mezi nejvýznamnější evropské lázně svého druhu, známé také na celém světě.

UBYTOVÁNÍ

Hotel poskytuje ubytování ve zrekonstruovaných klimatizovaných nekuřáckých pokojích s balkonem typu Premium, Premium Plus a Apartmán Premium, které představují vyšší komfort hotelového ubytování. K vybavení pokojů patří: klimatizace, soukromá koupelna se sprchou a toaletou (vysoušeč vlasů, toaletní potřeby), TV/SAT, WiFi, mini bar (doplněn na vyžádání), čajový a kávový set, telefon, trezor, deka a hotelové pantofle. je bohatý výběr čajů a čerstvého ovoce, osobní servis, přednostní časování lékařských konzultací i procedur a garantované číslo pokoje při rezervaci. Kromě těchto pokojů jsou k dispozici i nezrekonstruované nekuřácké dvoulůžkové pokoje Komfort s vlastní koupelnou (vana nebo sprchový kout), (kosmetické zrcadlo, vysoušeč vlasů, toaletní potřeby), TV/SAT, WiFi, mini barem (doplněný na vyžádání), telefonem, trezorem, županem a balkonem. Ne všechny pokoje mají klimatizaci a ty s klimatizací jsou dostupné za příplatek na vyžádání. Celkově se lze v tomto křídle ubytovat ve 264 pokojích včetně apartmánů.

POLOHA

Přímo v centru piešťanského Lázeňského ostrova.

STRAVOVÁNÍ

Restaurace Galerie, Orchidej, Freesia a Calla À La Carte nabízí jídla mezinárodní a slovenské kuchyně. Výběr zahrnuje sortiment se zdravými, lehkými jídly a biopotravinami a v nabídce je také několik diet pro všechny zdravotně orientované hosty. Kavárna Park Café má v nabídce lehká jídla, zdravé saláty, lahodné zákusky, domácí štrúdl, zmrzlinu, čaj a kávové speciality, ale také osvěžující koktejly a k dispozici je i soukromý Retro noční bar s živou hudbou. U venkovního bazénu se lze občerstvit v Poolside baru.

TYPY POKOJŮ

 • Komfort pokoj
  Komfortní dvoulůžkový pokoj v klasickém designu s manželskou postelí, skříň, pracovní stůl, křesla a stolek, LED TV (kabelové a rozhlasové programy), telefon, minilednička s minibarem (naplnění na požádání), trezor, nástěnné zrcadlo, WiFi, francouzská okna a balkon . Koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, WC, kosmetické zrcadlo, vysoušeč vlasů a toaletní potřeby.
 • Premium pokoj
  Nově zrekonstruovaný a moderně zařízený velký dvoulůžkový pokoj. Vchodová hala s velkou uzavřenou skříní, šatna, velké zrcadlo a trezor. Pokoj s manželskou postelí, pracovní stůl, stolek a křesla, LED TV (kabelové a rozhlasové programy), telefon, minilednička s minibarem (naplnění na požádání), nástěnné zrcadlo, individuálně nastavitelná klimatizace a topení, WiFi, francouzská okna a balkon. Koupelna s velkým sprchovým koutem, WC, bidet, toaletní zrcadlo s osvětlením, vysoušeč vlasů a toaletní potřeby.
 • Superior pokoj
  Prostorný jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj v klasickém designu se samostatným lůžkem nebo manželskou postelí, otevřená skříň, velké zrcadlo, pracovní stůl, stolek se dvěma židlemi, LED TV (kabelové a rozhlasové programy), telefon, minilednička s minibarem (naplnění na požádání), trezor , nástěnné zrcadlo, centrálně řízená klimatizace a topení, WiFi, francouzská okna a francouzský balkon. Koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, WC, kosmetické zrcadlo, vysoušeč vlasů a toaletní potřeby. Některé pokoje Superior mají samostatné WC.
 • Premium Plus pokoj
  Nově zrekonstruovaný a moderně zařízený prostorný dvoulůžkový pokoj. Vchodová hala s velkou uzavřenou skříní, šatna, velké zrcadlo a trezor. Pokoj s manželskou postelí, pracovní stůl, stolek a křesla, LED TV (kabelové a rozhlasové programy), telefon, minilednička s minibarem (naplnění na požádání), nástěnné zrcadlo, individuálně nastavitelná klimatizace a topení, WiFi, francouzská okna a balkon. Koupelna s velkým sprchovým koutem, WC, bidet, toaletní zrcadlo s osvětlením, vysoušeč vlasů a toaletní potřeby.
 • Apartmán Komfort
  V apartmánu se nachází prostorná vchodová hala s velkou uzavřenou skříní, šatna, velké zrcadlo a trezor, ložnice s manželskou postelí, pracovní stůl, stolek a křesla, LED TV (kabelové a rozhlasové programy), telefon, minilednička s minibarem (naplnění na požádání), nástěnné zrcadlo, WiFi, francouzská okna a balkon, koupelna s vanou/sprchovým koutem, WC, bidet, kosmetické zrcadlo, vysoušeč vlasů a toaletní potřeby. Apartmány Komfort jsou propojeny spojovacími dveřmi s dvoulůžkovým pokojem. Přistýlka je k dispozici na požádání.
 • Apartmán Premium
  Luxusní, moderní apartmán s obývacím prostorem a samostatnou ložnicí. Vchodová hala s velkou uzavřenou skříní, šatna, velké zrcadlo a trezor. Obývací prostor s velkým prostorem k sezení se stolkem, LED TV (kabelové a rozhlasové programy), telefon, minilednička s minibarem (naplnění na požádání), vybavení na přípravu čaje a kávy, francouzská okna a balkon. Pokoj s manželskou postelí, pracovní stůl, stolek a křesla, LED TV (kabelové a rozhlasové programy), telefon, nástěnné zrcadlo, individuálně nastavitelná klimatizace a topení, WiFi, francouzská okna a balkon. Koupelna se sprchovým koutem, WC, bidet, kosmetické zrcadlo s osvětlením, vysoušeč vlasů a toaletní potřeby.
 • Rodinný (prezidentský apartmán)
  Moderně zařízený luxusní apartmán s obývacím prostorem, 2 ložnicemi a 2 koupelnami. Vchodová hala s velkou uzavřenou skříní, šatna, velké zrcadlo a trezor. Obývací prostor s prostorem k sezení se stolkem, jídelní stůl pro 4 osoby, pracovní stůl, minilednička s minibarem (naplnění na požádání), vybavení na přípravu čaje a kávy, nástěnné zrcadlo, francouzská okna a balkon. Obě ložnice se dvěma lůžky, pracovní stůl, nástěnné zrcadlo, LED TV (kabelové a rozhlasové programy), telefon, francouzská okna a balkon. Koupelny se sprchovým koutem, WC, bidet, toaletní zrcadlo s osvětlením, vysoušeč vlasů a toaletní potřeby. Součástí prezidentského apartmánu je také individuálně nastavitelná klimatizace a topení a WiFi.

CENÍK - PŘÍPLATKY

Nepovinné příplatky - platba na recepci při příjezdu.
 • příplatek za garáž 

CENÍK - BONUSY

Bezplatné služby:
 • WiFi připojení na internet v celém hotelu.
 • Zavazadlové služba.
 • Vodní a saunový svět.
 • Premier Fitness s bazénem, ​​saunami a vodními koly.

UŽITEČNÉ INFORMACE

ZPŮSOB PLATBY


DOMÁCÍ ZVÍŘE POVOLENO

Za poplatek.

PARKOVIŠTĚ

Parkování u hotelu za poplatek.

VYBAVENÍ ESPLANADE ENSANA HEALTH SPA HOTEL, KŘÍDLO ESPLANADE ****

NÁŠ NÁZOR NA ZAŘÍZENÍ
Hotel je součástí moderního hotelového komplexu Danplans Health Spa Resort Esplanade a je přímo spojen chodbou s Lázeňským domem Balnea Health Spa (vodní a saunový svět s vnitřním a venkovním bazénem, vodními atrakcemi, finskou saunou, infra saunou, parní lázní a soláriem) se širokou škálou léčebných a relaxačních procedur.
PROČ SI VYBRAT TOTO ZAŘÍZENÍ
 • součást moderního hotelového komplexu
 • komfortní ubytování, zrekonstruované klimatizované pokoje
 • rozsáhlé Balnea Health Spa rehabilitační a lázeňské centrum (bazény, saunový svět, 140 kabin na procedury, ambulance, fitness, kosmetický salon)
 • velký výběr stravy
 • několik restaurací
 • noční bar


 • Long-term sleva: pobyt 14 nocí a déle 5 % sleva, pobyt 21 nocí a déle 10 % sleva.

 • Early bird 10 % sleva na termíny 01.01. - 31.12.2024 při rezervaci pobytu do 31.01.2024.

 • Long term a Early bird slevy jsou kombinovatelné.

Nejoblíbenější pobyt Zdraví v Piešťanech Léčebné procedury, vstup do bazénu, wellness, zrcadliště ... od 1 958,52 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze, all inclusive zobrazit Intenzivní lázeňský pobyt se 4 léčebnými procedurami denně a vstupem do bazénů a saun 4 léčebné procedury denně, vstup do saun a bazénů ... od 2 817,51 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: plná penze, all inclusive zobrazit Lázeňský pobyt LIGHT se 2 léčebnými procedurami denně 2 léčebné procedury denně, vstup do bazénů a saun ... od 2 083,07 /noc/osoba Délka pobytu: od 5 nocí Možnosti stravování: polopenze, all inclusive zobrazit Zdraví v Piešťanech - Vánoční a Silvestrovský pobyt se slavnostním galavečerem a programem Vánoční a Silvestrovský program, procedury, lékařská konzultace ... od 2 126,00 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: all inclusive, polopenze zobrazit Komplexní lázeňský pobyt Tradiční léčba 20 procedur za týden, vstupní a výstupní lékařské vyšetření ... od 2 326,88 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: plná penze, all inclusive zobrazit Vánoční a Silvestrovský pobyt se skvělou Evou Mázikovou a Novoroční koncert s orchestrem Afrodité Vychutnejte si Vánoce a Silvestr v Lázních Piešťany a zažijte neopakovatelnou atmosféru slavnostních vánočních a novoročních oslav. od 2 692,97 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze zobrazit Nejoblíbenější pobyt Zdraví v Piešťanech Léčebné procedury, vstup do bazénu, wellness, zrcadliště ... od 1 958,52 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze, all inclusive zobrazit Intenzivní lázeňský pobyt se 4 léčebnými procedurami denně a vstupem do bazénů a saun 4 léčebné procedury denně, vstup do saun a bazénů ... od 2 817,51 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: plná penze, all inclusive zobrazit Lázeňský pobyt LIGHT se 2 léčebnými procedurami denně 2 léčebné procedury denně, vstup do bazénů a saun ... od 2 083,07 /noc/osoba Délka pobytu: od 5 nocí Možnosti stravování: polopenze, all inclusive zobrazit Zdraví v Piešťanech - Vánoční a Silvestrovský pobyt se slavnostním galavečerem a programem Vánoční a Silvestrovský program, procedury, lékařská konzultace ... od 2 126,00 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: all inclusive, polopenze zobrazit Komplexní lázeňský pobyt Tradiční léčba 20 procedur za týden, vstupní a výstupní lékařské vyšetření ... od 2 326,88 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: plná penze, all inclusive zobrazit All inclusive dovolená s vynikajícími službami a zábavou pro děti i dospělé Relax a zábava pro děti i dospělé. od 1 757,65 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: all inclusive zobrazit Vánoční a Silvestrovský pobyt se skvělou Evou Mázikovou a Novoroční koncert s orchestrem Afrodité Vychutnejte si Vánoce a Silvestr v Lázních Piešťany a zažijte neopakovatelnou atmosféru slavnostních vánočních a novoročních oslav. od 2 692,97 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze zobrazit


Pobyty

TIP
od 1 958,52 /noc/osoba

Nejoblíbenější pobyt Zdraví v Piešťanech

Od 2 Nocí
Polopenze, All Inclusive
Léčebné procedury, vstup do bazénu, wellness, zrcadliště ...
od 2 817,51 /noc/osoba

Intenzivní lázeňský pobyt se 4 léčebnými procedurami denně a vstupem do bazénů a saun

Od 7 Nocí
Plná Penze, All Inclusive
4 léčebné procedury denně, vstup do saun a bazénů ...
od 2 083,07 /noc/osoba

Lázeňský pobyt LIGHT se 2 léčebnými procedurami denně

Od 5 Nocí
Polopenze, All Inclusive
2 léčebné procedury denně, vstup do bazénů a saun ...
TIP
od 2 126,00 /noc/osoba

Zdraví v Piešťanech - Vánoční a Silvestrovský pobyt se slavnostním galavečerem a programem

Od 2 Nocí
All Inclusive, Polopenze
Vánoční a Silvestrovský program, procedury, lékařská konzultace ...
od 2 326,88 /noc/osoba

Komplexní lázeňský pobyt Tradiční léčba

Od 7 Nocí
Plná Penze, All Inclusive
20 procedur za týden, vstupní a výstupní lékařské vyšetření ...
TIP
Akcia
od 2 692,97 /noc/osoba

Vánoční a Silvestrovský pobyt se skvělou Evou Mázikovou a Novoroční koncert s orchestrem Afrodité

Od 2 Nocí
Polopenze
Vychutnejte si Vánoce a Silvestr v Lázních Piešťany a zažijte neopakovatelnou atmosféru slavnostních vánočních a novoročních oslav.
TIP
od 1 958,52 /noc/osoba

Nejoblíbenější pobyt Zdraví v Piešťanech

Od 2 Nocí
Polopenze, All Inclusive
Léčebné procedury, vstup do bazénu, wellness, zrcadliště ...
od 2 817,51 /noc/osoba

Intenzivní lázeňský pobyt se 4 léčebnými procedurami denně a vstupem do bazénů a saun

Od 7 Nocí
Plná Penze, All Inclusive
4 léčebné procedury denně, vstup do saun a bazénů ...
od 2 083,07 /noc/osoba

Lázeňský pobyt LIGHT se 2 léčebnými procedurami denně

Od 5 Nocí
Polopenze, All Inclusive
2 léčebné procedury denně, vstup do bazénů a saun ...
TIP
od 2 126,00 /noc/osoba

Zdraví v Piešťanech - Vánoční a Silvestrovský pobyt se slavnostním galavečerem a programem

Od 2 Nocí
All Inclusive, Polopenze
Vánoční a Silvestrovský program, procedury, lékařská konzultace ...
od 2 326,88 /noc/osoba

Komplexní lázeňský pobyt Tradiční léčba

Od 7 Nocí
Plná Penze, All Inclusive
20 procedur za týden, vstupní a výstupní lékařské vyšetření ...
TIP
od 1 757,65 /noc/osoba

All inclusive dovolená s vynikajícími službami a zábavou pro děti i dospělé

Od 2 Nocí
All Inclusive
Relax a zábava pro děti i dospělé.
TIP
Akcia
od 2 692,97 /noc/osoba

Vánoční a Silvestrovský pobyt se skvělou Evou Mázikovou a Novoroční koncert s orchestrem Afrodité

Od 2 Nocí
Polopenze
Vychutnejte si Vánoce a Silvestr v Lázních Piešťany a zažijte neopakovatelnou atmosféru slavnostních vánočních a novoročních oslav.

Nejčastější otázky o zařízení Esplanade Ensana Health Spa Hotel, křídlo Esplanade ****

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3