Navigovat do místa
Esplanade Ensana Health Spa Hotel
Kúpeľný ostrov
921 29 Piešťany
Slovenská republika
Turistický region
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Považie, Malé Karpaty, Považský Inovec, Sĺňava

Křídlo Esplanade, Esplanade Ensana Health Spa Hotel

Oblíbené
Poloha Západné Slovensko, Trnavský kraj, Piešťany, Piešťany
Zavolejte nám - +421 2 21 02 57 57
Počet zobrazení: 133912×

1 noc ZDARMA v termínu 01.05. - 30.06.2024

 • Minimální počet nocí: 4 noci (od 3 placených nocí je 1 zdarma) (3 noci zaplať a získej 1 noc ZDARMA, 4=3, 5 = 4, 6 = 5, ...)
 • Produkt: všechny pobyty v naší nabídce
 • Hotel: všechny hotely lázní
 • Sleva platí na pobyty: realizované v měsících květen, červen (check-in od 01.05. / check-out do 30.06.24)
 • Rezervace pobytu: zaslána od 29.4.2024

Na uvedenou slevu se nevztahuje Ensana Life program. Sleva není kombinovatelná s jinými slevami. Pobyty nelze kumulovat (vždy pouze 1 noc zdarma k pobytu). Slevu nelze uplatnit na více po sobě přímo následujících pobytů pro jednoho klienta. Nevztahuje se na již potvrzené pobyty a na pobyty, které byly zrušeny a přebookovány.

Akce 10 % (1/1) sleva z ceny jakéhokoli pobytu z naší nabídky pro jednu osobu ubytovanou samostatně ve dvoulůžkovém pokoji (neplatí pro pokoje určené pouze pro jednu osobu v křídle Alameda)

Platnost akce: 2024 (všechny sezóny)
Rezervace zasláno: do 01.03.2025
Sleva je kombinovatelná s „Long term“ slevou.

10 % sleva z ceny jakéhokoli pobytu z naší nabídky (kromě all inclusive pobytu)

Provedení rezervace: 14.06.2024 – 31.07.2024
Uskutečnění pobytu: 2024
Hotely: Thermia Palace, Esplanade, Alameda, Splendid, Grand
Sleva je kombinovatelná s Early bird, Long term a slevou na SGL pokoje.
V případě 1 změny rezervace v rámci platnosti akce (14.6.2024 – 31.7.2024) lze slevu aplikovat.

Navigovat do místa
Esplanade Ensana Health Spa Hotel
Kúpeľný ostrov
921 29 Piešťany
Slovenská republika
Turistický region
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Považie, Malé Karpaty, Považský Inovec, Sĺňava

Akční pobyty

O ZAŘÍZENÍ

Esplanade Ensana Health Spa Hotel, křídlo Esplanade **** je součástí moderního hotelového komplexu Esplanade Ensana Health Spa Hotel a nachází se v parku v centru Lázeňského ostrova. Hotel je přímo spojen chodbou s impozantním Lázeňským domem Health Spa Balnea (vodní a saunový svět s vnitřním a venkovním bazénem, vodními atrakcemi, finskou a infra saunou, parní lázní a soláriem (za poplatek)) se širokou škálou jedinečných léčebných a relaxačních procedur. Propojen je také s křídlem Alameda a Splendid Ensana Health Spa Hotelem (křídla Grand a Splendid).

Na Lázeňském ostrově je klientům k dispozici minigolfové hřiště a tenisové kurty (na objednávku), joggingové tratě, Nordic walking (hole bezplatně k zapůjčení) a také některý z vodních sportů, rybaření, cyklistika (půjčovna kol) nebo squash a bowling ve městě Piešt' any. V areálu najdeme také různé obchůdky, kde je možné zakoupit si oblečení a dárky, posedět při dobré kávičce v jedné z kavárniček nebo na objednávku využít i služeb kadeřnice či kosmetičky. Informace o aktuálních volnočasových a kulturních aktivitách můžete získat na recepci hotelu. V současnosti je komplex Esplanade Ensana Health Spa Hotel, díky svému komfortu a vybavení, vyhledávaným nejen lázeňskými hosty, ale také lidmi v aktivním věku či rodinami s dětmi.

Hotelový komplex nabízí lázeňské a wellness služby, konferenční prostory, sportovní aktivity, výbornou kuchyni a plno zábavy. Samotné lázně jsou zaměřeny na léčbu nemocí pohybového a nervového ústrojí a patří mezi nejvýznamnější evropské lázně svého druhu, známé také na celém světě.

UBYTOVÁNÍ

Hotel poskytuje ubytování ve zrekonštruovaných klimatizovaných nekuřáckých pokojích s balkonem typu Premium, Premium Plus a Apartmán Premium, které představují vyšší komfort hotelového ubytování. K vybavení pokojů patří: klimatizace, soukromá koupelna se sprchou a toaletou (vysoušeč vlasů, toaletní potřeby), TV/SAT, WiFi, mini bar (doplněn na vyžádání), čajový a kávový set, telefon, trezor, deka a hotelové pantofle. je bohatý výběr čajů a čerstvého ovoce, osobní servis, přednostní časování lékařských konzultací i procedur a garantované číslo pokoje při rezervaci. Kromě těchto pokojů jsou k dispozici i nezrekonstruované nekuřácké dvoulůžkové pokoje Komfort s vlastní koupelnou (vana nebo sprchový kout), (kosmetické zrcadlo, vysoušeč vlasů, toaletní potřeby), TV/SAT, WiFi, mini barem (doplněný na vyžádání), telefonem, trezorem, županem a balkonem. Ne všechny pokoje mají klimatizaci a ty s klimatizací jsou dostupné za příplatek na vyžádání. Celkově se lze v tomto křídle ubytovat ve 264 pokojích včetně apartmánů.

POLOHA

Přímo v centru piešťanského Lázeňského ostrova.

STRAVOVÁNÍ

Restaurace Galerie, Orchidej, Freesia a Calla À La Carte nabízí jídla mezinárodní a slovenské kuchyně. Výběr zahrnuje sortiment se zdravými, lehkými jídly a biopotravinami a v nabídce je také několik diet pro všechny zdravotně orientované hosty. Kavárna Park Café má v nabídce lehká jídla, zdravé saláty, lahodné zákusky, domácí štrúdl, zmrzlinu, čaj a kávové speciality, ale také osvěžující koktejly a k dispozici je i soukromý Retro noční bar s živou hudbou. U venkovního bazénu se lze občerstvit v Poolside baru.

TYPY POKOJŮ

 • Komfort pokoj
  Komfortní dvoulůžkový pokoj v klasickém designu s manželskou postelí, skříň, pracovní stůl, křesla a stolek, LED TV (kabelové a rozhlasové programy), telefon, minilednička s minibarem (naplnění na požádání), trezor, nástěnné zrcadlo, WiFi, francouzská okna a balkon . Koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, WC, kosmetické zrcadlo, vysoušeč vlasů a toaletní potřeby.
 • Premium pokoj
  Nově zrekonstruovaný a moderně zařízený velký dvoulůžkový pokoj. Vchodová hala s velkou uzavřenou skříní, šatna, velké zrcadlo a trezor. Pokoj s manželskou postelí, pracovní stůl, stolek a křesla, LED TV (kabelové a rozhlasové programy), telefon, minilednička s minibarem (naplnění na požádání), nástěnné zrcadlo, individuálně nastavitelná klimatizace a topení, WiFi, francouzská okna a balkon. Koupelna s velkým sprchovým koutem, WC, bidet, toaletní zrcadlo s osvětlením, vysoušeč vlasů a toaletní potřeby.
 • Superior pokoj
  Prostorný jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj v klasickém designu se samostatným lůžkem nebo manželskou postelí, otevřená skříň, velké zrcadlo, pracovní stůl, stolek se dvěma židlemi, LED TV (kabelové a rozhlasové programy), telefon, minilednička s minibarem (naplnění na požádání), trezor , nástěnné zrcadlo, centrálně řízená klimatizace a topení, WiFi, francouzská okna a francouzský balkon. Koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, WC, kosmetické zrcadlo, vysoušeč vlasů a toaletní potřeby. Některé pokoje Superior mají samostatné WC.
 • Premium Plus pokoj
  Nově zrekonstruovaný a moderně zařízený prostorný dvoulůžkový pokoj. Vchodová hala s velkou uzavřenou skříní, šatna, velké zrcadlo a trezor. Pokoj s manželskou postelí, pracovní stůl, stolek a křesla, LED TV (kabelové a rozhlasové programy), telefon, minilednička s minibarem (naplnění na požádání), nástěnné zrcadlo, individuálně nastavitelná klimatizace a topení, WiFi, francouzská okna a balkon. Koupelna s velkým sprchovým koutem, WC, bidet, toaletní zrcadlo s osvětlením, vysoušeč vlasů a toaletní potřeby.
 • Apartmán Komfort
  V apartmánu se nachází prostorná vchodová hala s velkou uzavřenou skříní, šatna, velké zrcadlo a trezor, ložnice s manželskou postelí, pracovní stůl, stolek a křesla, LED TV (kabelové a rozhlasové programy), telefon, minilednička s minibarem (naplnění na požádání), nástěnné zrcadlo, WiFi, francouzská okna a balkon, koupelna s vanou/sprchovým koutem, WC, bidet, kosmetické zrcadlo, vysoušeč vlasů a toaletní potřeby. Apartmány Komfort jsou propojeny spojovacími dveřmi s dvoulůžkovým pokojem. Přistýlka je k dispozici na požádání.
 • Apartmán Premium
  Luxusní, moderní apartmán s obývacím prostorem a samostatnou ložnicí. Vchodová hala s velkou uzavřenou skříní, šatna, velké zrcadlo a trezor. Obývací prostor s velkým prostorem k sezení se stolkem, LED TV (kabelové a rozhlasové programy), telefon, minilednička s minibarem (naplnění na požádání), vybavení na přípravu čaje a kávy, francouzská okna a balkon. Pokoj s manželskou postelí, pracovní stůl, stolek a křesla, LED TV (kabelové a rozhlasové programy), telefon, nástěnné zrcadlo, individuálně nastavitelná klimatizace a topení, WiFi, francouzská okna a balkon. Koupelna se sprchovým koutem, WC, bidet, kosmetické zrcadlo s osvětlením, vysoušeč vlasů a toaletní potřeby.
 • Rodinný (prezidentský apartmán)
  Moderně zařízený luxusní apartmán s obývacím prostorem, 2 ložnicemi a 2 koupelnami. Vchodová hala s velkou uzavřenou skříní, šatna, velké zrcadlo a trezor. Obývací prostor s prostorem k sezení se stolkem, jídelní stůl pro 4 osoby, pracovní stůl, minilednička s minibarem (naplnění na požádání), vybavení na přípravu čaje a kávy, nástěnné zrcadlo, francouzská okna a balkon. Obě ložnice se dvěma lůžky, pracovní stůl, nástěnné zrcadlo, LED TV (kabelové a rozhlasové programy), telefon, francouzská okna a balkon. Koupelny se sprchovým koutem, WC, bidet, toaletní zrcadlo s osvětlením, vysoušeč vlasů a toaletní potřeby. Součástí prezidentského apartmánu je také individuálně nastavitelná klimatizace a topení a WiFi.

CENÍK - PŘÍPLATKY

 • brzký check in od 8:00 hodin. 60 €
 • pozdní check out do 15:00 hod. 30 €
 • pozdní check out do 18:00 hod. 60 €
 • poplatek za psa 35 € / noc
 • jednorázový příplatek za výhled 50 € (západní strana hotelu - park nebo východní část - hory)
 • jednorázový příplatek za preferované patro 50 €
 •  jednorázový příplatek za fixní pokoj 100 €

Nepovinné příplatky - platba na recepci při příjezdu.

 • příplatek za garáž 

CENÍK - BONUSY

Bezplatné služby:
 • WiFi připojení na internet v celém hotelu.
 • Zavazadlové služba.
 • Vodní a saunový svět.
 • Premier Fitness s bazénem, ​​saunami a vodními koly.

UŽITEČNÉ INFORMACE

ZPŮSOB PLATBY


DOMÁCÍ ZVÍŘE POVOLENO

Za poplatek.

PARKOVIŠTĚ

Parkování u hotelu za poplatek.

VYBAVENÍ KŘÍDLO ESPLANADE, ESPLANADE ENSANA HEALTH SPA HOTEL ****

NÁŠ NÁZOR NA ZAŘÍZENÍ
Hotel je součástí moderního hotelového komplexu Danplans Health Spa Resort Esplanade a je přímo spojen chodbou s Lázeňským domem Balnea Health Spa (vodní a saunový svět s vnitřním a venkovním bazénem, vodními atrakcemi, finskou saunou, infra saunou, parní lázní a soláriem) se širokou škálou léčebných a relaxačních procedur.
PROČ SI VYBRAT TOTO ZAŘÍZENÍ
 • součást moderního hotelového komplexu
 • komfortní ubytování, zrekonstruované klimatizované pokoje
 • rozsáhlé Balnea Health Spa rehabilitační a lázeňské centrum (bazény, saunový svět, 140 kabin na procedury, ambulance, fitness, kosmetický salon)
 • velký výběr stravy
 • několik restaurací
 • noční bar • Early bird sleva: 10 % sleva na pobyt na rezervace zaslané minimálně 60 dní před uskutečněním pobytu. Sleva je kombinovatelná se "Single slevou" a "Long term" slevami.
 • Long-term sleva: pobyt 6 nocí a déle 5 % sleva, pobyt 21 nocí a déle 10 % sleva. Sleva je kombinovatelná se "Early bird" a "Single" slevami.
 • Nezapomeňte si prohlédnout videa z našeho YouTube kanálu o Lázních Piešťany.

Celoroční zajímavé akce v Piešťanech. Zpestřete si Váš pobyt různými akcemi, které si pro Vás lázně připravili.

 

Nejoblíbenější pobyt Zdraví v Piešťanech Léčebné procedury, vstup do bazénu, wellness, zrcadliště ... od 2 194,74 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze, all inclusive zobrazit Intenzivní lázeňský pobyt se 4 léčebnými procedurami denně a vstupem do bazénů a saun 4 léčebné procedury denně, vstup do saun a bazénů ... od 3 075,41 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: plná penze, all inclusive zobrazit Lázeňský pobyt LIGHT se 2 léčebnými procedurami denně 2 léčebné procedury denně, vstup do bazénů a saun ... od 2 320,00 /noc/osoba Délka pobytu: od 5 nocí Možnosti stravování: polopenze, all inclusive zobrazit Komplexní lázeňský pobyt Tradiční léčba 20 procedur za týden, vstupní a výstupní lékařské vyšetření ... od 2 572,06 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: plná penze, all inclusive zobrazit Nejoblíbenější pobyt Zdraví v Piešťanech Léčebné procedury, vstup do bazénu, wellness, zrcadliště ... od 2 194,74 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze, all inclusive zobrazit Intenzivní lázeňský pobyt se 4 léčebnými procedurami denně a vstupem do bazénů a saun 4 léčebné procedury denně, vstup do saun a bazénů ... od 3 075,41 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: plná penze, all inclusive zobrazit Lázeňský pobyt LIGHT se 2 léčebnými procedurami denně 2 léčebné procedury denně, vstup do bazénů a saun ... od 2 320,00 /noc/osoba Délka pobytu: od 5 nocí Možnosti stravování: polopenze, all inclusive zobrazit Komplexní lázeňský pobyt Tradiční léčba 20 procedur za týden, vstupní a výstupní lékařské vyšetření ... od 2 572,06 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: plná penze, all inclusive zobrazit Dovolená s vynikajícími all inclusive službami All inclusive, vstup do bazénů, animační program ... od 2 194,74 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: all inclusive zobrazit
9,0vynikající
Slovensko Danica - 3.4.2024
10 ubytování
7.5 stravování
7.5 personál
10 čistota
7.5 okolí
7.5 Poloha
7.5 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 28.03 - 01.04.2024
Počet dospělých / dětí: 2/0
10,0vynikající
Výbprný relax Slovensko Katarina - 3.4.2024
10 ubytování
10 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
10 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 28.03 - 01.04.2024
Počet dospělých / dětí: 2/0
9,0vynikající
Nemá vážnejšiu chybu Slovensko Tibor - 7.3.2024
10 ubytování
5 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
7.5 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 19.02 - 25.02.2024
Počet dospělých / dětí: 1/0
plusy: Skoro všetko
mínusy: Nedostatok fantázie v reštaurácii Gallery. Monotónne, ale, celkom chutné !
6,0dobré
Slovensko Peter - 27.2.2024
7.5 ubytování
2.5 stravování
5 personál
10 čistota
7.5 okolí
7.5 Poloha
5 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 21.02 - 25.02.2024
Počet dospělých / dětí: 2/0
mínusy: strava - kvalita 80 % , výber 30 %
8,0vynikající
Pohoda Slovensko Silvester - 26.2.2024
7.5 ubytování
7.5 stravování
7.5 personál
7.5 čistota
7.5 okolí
7.5 Poloha
7.5 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 19.02 - 24.02.2024
Počet dospělých / dětí: 1/0
mínusy: Škoda, že vo wellnes bazéne nieje minerálna voda.
10,0vynikající
Veľmi spokojní Slovensko Zuzana - 20.2.2024
10 ubytování
10 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
7.5 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 14.02 - 18.02.2024
Počet dospělých / dětí: 2/0
10,0vynikající
super pobyt zdravie z Piešťan Slovensko Anna - 13.2.2024
10 ubytování
10 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
10 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 29.01 - 31.01.2024
Počet dospělých / dětí: 2/0
plusy: všetko
8,0vynikající
Vianoce 2023 Slovensko Lýdia - 5.1.2024
7.5 ubytování
7.5 stravování
7.5 personál
7.5 čistota
10 Poloha
7.5 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 23.12 - 27.12.2023
Počet dospělých / dětí: 4/0
plusy: Záujem o klienta
mínusy: "Adventný veniec" nemal chybu. Kto ho nevidel, prišiel o veľa. Dúfam, že sa do budúcich Vianočných sviatkov zmení
3,0nedostatečné
Nedostatocne na 4* Slovensko Marta - 3.1.2024
2.5 ubytování
2.5 stravování
2.5 personál
5 čistota
5 okolí
7.5 Poloha
2.5 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 30.12 - 01.01.2024
Počet dospělých / dětí: 2/0
plusy: Pani Eva Mrazikova
mínusy: Izba a studena strava ,malo dokladany bufet….
7,0dobré
Overena klasika Slovensko Lenka - 30.12.2023
7.5 ubytování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 22.12 - 28.12.2023
Počet dospělých / dětí: 3/0
plusy: All inclusive, kuchyna vyborna, personal velmi mily, boli sme tu opakovane a este prideme. Tentoraz sme zazili aj Stedru veceru, bolo to nadherne.
10,0vynikající
Vynikajúce Slovensko Anton - 27.9.2023
10 ubytování
10 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
10 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 21.09 - 25.09.2023
Počet dospělých / dětí: 2/0
plusy: Ústretovosť personálu, čisté izby, bazén a sauny k dispozícii od rána do večera. Pestrá ponuka stravy.Odporúčam.

Všechny pobyty v lázních

Nejoblíbenější pobyt Zdraví v Piešťanech

bath
Lázně Piešťany
Od 2 Nocí
Polopenze, All Inclusive
Léčebné procedury, vstup do bazénu, wellness, zrcadliště ...

Intenzivní lázeňský pobyt se 4 léčebnými procedurami denně a vstupem do bazénů a saun

bath
Lázně Piešťany
Od 7 Nocí
Plná Penze, All Inclusive
4 léčebné procedury denně, vstup do saun a bazénů ...

Lázeňský pobyt LIGHT se 2 léčebnými procedurami denně

bath
Lázně Piešťany
Od 5 Nocí
Polopenze, All Inclusive
2 léčebné procedury denně, vstup do bazénů a saun ...

Komplexní lázeňský pobyt Tradiční léčba

bath
Lázně Piešťany
Od 7 Nocí
Plná Penze, All Inclusive
20 procedur za týden, vstupní a výstupní lékařské vyšetření ...

Dovolená s vynikajícími all inclusive službami

bath
Lázně Piešťany
Od 2 Nocí
All Inclusive
All inclusive, vstup do bazénů, animační program ...

Nejčastější otázky o zařízení Křídlo Esplanade, Esplanade Ensana Health Spa Hotel ****

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3