Navigovat do místa
Splendid Ensana Health Spa Hotel
Kúpeľný ostrov
921 29 Piešťany
Slovenská republika
Turistický region
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Považie, Malé Karpaty, Považský Inovec, Sĺňava

Křídlo Grand - Splendid Ensana Health Spa Hotel

Oblíbené
Poloha Západné Slovensko, Trnavský kraj, Piešťany, Piešťany
Zavolejte nám - +421 2 21 02 57 57
Počet zobrazení: 95063×

Akce 10 % (1/1) sleva z ceny jakéhokoli pobytu z naší nabídky pro jednu osobu ubytovanou samostatně ve dvoulůžkovém pokoji (neplatí pro pokoje určené pouze pro jednu osobu v křídle Alameda)

Platnost akce: 2024 (všechny sezóny)
Rezervace zasláno: do 31.05.2024
Sleva je kombinovatelná s „Long term“ slevou.

Předsezónní 10 % sleva z ceny pobytů z naší nabídky

Akce platí: pro všechny hotely a pobyty z ceníku 2024 (nevztahuje se na příplatky)
Provedení rezervace: do 30.4.2024
Uskutečnění pobytu: do 1.3.2025
Rezervaci lze změnit 1x, v případě druhé změny nelze uplatnit 10% slevu a celá částka (bez slevy) bude účtována automaticky.
Akce platná pouze pro nové rezervace, stornované rezervace a opětovně přebookované nebudou potvrzeny s akcí.
Sleva je kombinovatelná s „Long term“ a „1/1 slevou 10 %“,

Navigovat do místa
Splendid Ensana Health Spa Hotel
Kúpeľný ostrov
921 29 Piešťany
Slovenská republika
Turistický region
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Považie, Malé Karpaty, Považský Inovec, Sĺňava

Akční pobyty

O ZAŘÍZENÍ

Splendid Ensana Health Spa Hotel, křídlo Grand *** je součástí hotelového komplexu Splendid Ensana Health Spa Hotel a nachází se přímo na Lázeňském ostrově v blízkosti golfového hřiště. Hotel je přímo spojen chodbou s impozantním Lázeňským domem Health Spa Balnea (vodní a saunový svět s vnitřním a venkovním bazénem, vodními atrakcemi, finskou a infra saunou, parní lázní a soláriem (za poplatek)) se širokou škálou jedinečných léčebných a relaxačních procedur. Propojen je také s křídlem Splendid a Esplanade Ensana Health Spa Hotelem (křídla Esplanade a Alameda). V současnosti hotel nabízí all inclusive pobyty s animačními programy pro děti i dospělé (kromě neděle).

Hotelový komplex se pyšní dvěma velkými bazény, krytým a venkovním, ve kterých si hosté mohou vychutnávat relaxační účinek termální vody doplněný o široký výběr wellness masáží či léčebných procedur v lázeňském domě Health Spa Balnea. Součástí lázeňského resortu je také Danubius Premier Fitness a salon krásy v Balnea Health Spa.

Na Lázeňském ostrově je klientům k dispozici minigolfové hřiště a tenisové kurty (na objednávku), joggingové tratě, Nordic walking (hole bezplatně k zapůjčení) a také některý z vodních sportů, rybaření, cyklistika (půjčovna kol) nebo squash a bowling ve městě Piešt' any. V areálu najdeme také různé obchůdky, kde je možné zakoupit si oblečení a dárky, posedět při dobré kávičce v jedné z kavárniček nebo na objednávku využít i služeb kadeřnice či kosmetičky. V lázeňském parku si lze odpočinout a zaposlouchat se do ptačího zpěvu pod korunami stoletých stromů, nebo obdivovat termální jezírka i voliéru s pávy a vzácnými bažanty. Informace o aktuálních volnočasových a kulturních aktivitách můžete získat na recepci hotelu. V současnosti je komplex Esplanade Ensana Health Spa Hotel, díky svému komfortu a vybavení, vyhledávaným nejen lázeňskými hosty, ale také lidmi v aktivním věku či rodinami s dětmi.

Lázně jsou zaměřeny na léčbu nemocí pohybového a nervového ústrojí a patří mezi nejvýznamnější evropské lázně svého druhu, známé také na celém světě. Samotný hotelový komplex nabízí lázeňské a wellness služby, konferenční prostory, sportovní aktivity, výbornou kuchyni a plno zábavy.

UBYTOVÁNÍ

Splendid Ensana Health Spa Hotel, křídlo Grand, poskytuje ubytování v jedno- a dvoulůžkových nekuřáckých nezrekonstruovaných pokojích a apartmánech s novým nábytkem. Všechny pokoje jsou vybaveny: sociální zařízení (koupelna s vanou a toaletou, vysoušeč vlasů, ručníky), rádio, telefon, TV/SAT, WiFi, minilednička, trezor, župan, balkon. Celkově křídlo Grand nabízí 160 pokojů včetně 14 apartmá.

POLOHA

Přímo na Lázeňském ostrově, v jeho severní části obklopen stoletými stromy.

STRAVOVÁNÍ

Stravování se poskytuje v hotelovém komplexu Splendid Ensana Health Spa Hotelu, v křídle Splendid, kde se nachází pět restaurací v elegantním stylu, které jsou pojmenovány podle hlavních měst Evropy. Restaurace Bratislava, Budapest a zrekonstruované restaurace Vienna a Prague nabízejí kvalitní jídla mezinárodní a slovenské kuchyně, ale také jídla z jídelníčku speciálního stravování. Restaurace Colonade vhodně doplňuje nabídka jídel ze slovenské i zahraniční kuchyně včetně sezónních specialit. Využít lze i příjemné prostředí venkovní letní terasy. V Café Splendid si je zase možné příjemně posedět při výborné štrúdlu a lahodné kávě. Pohodlná červená křesla jsou zárukou komfortu, tradiční barový pult a nízké skleněné stolky jsou jako stvořené pro odpolední odpočinek nebo večerní koktejl po dni plném procedur.

TYPY POKOJŮ

 • Standard pokoj
  Tradičně zařízený prostorný standardní pokoj s manželskou postelí, pracovní stůl, stolek a židle, LED TV (kabelové a rozhlasové programy), telefon, minilednička, nástěnné zrcadlo, koupelna s vanou (WC, bidet, velké zrcadlo, vysoušeč vlasů a toaletní potřeby, lázeňské ručníky), centrální topení, WiFi, bezpečnostní schránka, francouzská okna a balkon.
 • Apartmán
  Apartmán s útulným obývacím prostorem se stolkem a křesly, stojací lampa, balkon, centrální topení, WiFi, samostatná ložnice s manželskou postelí, pracovní stůl a židle, LED TV (kabelové a rozhlasové programy), telefon, minilednička, nástěnné zrcadlo, bezpečnostní schránka, koupelna s vanou, WC, bidet, toaletní zrcadlo s osvětlením, vysoušeč vlasů a toaletní potřeby, ručníky. Přistýlka je k dispozici na požádání.
 • Komfort apartmán
  Elegantně zařízený s útulným obývacím prostorem se stolkem a křesly, stojací lampa, balkon, centrální topení, WiFi, samostatná ložnice s manželskou postelí, pracovní stůl a židle, LED TV (kabelové a rozhlasové programy), telefon, minilednička, nástěnné zrcadlo, bezpečnostní schránka , koupelna s vanou, WC, bidet, toaletní zrcadlo s osvětlením, vysoušeč vlasů a toaletní potřeby, ručníky. Přistýlka je k dispozici na požádání.

CENÍK - PŘÍPLATKY

Nepovinné příplatky - platba na recepci při příjezdu:

 • příplatek za garáž 

CENÍK - BONUSY

Bezplatné služby:
 • WiFi připojení na internet v celém hotelu
 • vstup do venkovního a vnitřního bazénu
 • Danubius Premier Fitness

UŽITEČNÉ INFORMACE

DOMÁCÍ ZVÍŘE POVOLENO

Za poplatek.

PARKOVIŠTĚ

Parkování na nehlídaných parkovacích místech u lázeňského hotelu nebo v hotelové garáži za poplatek.

VYBAVENÍ KŘÍDLO GRAND *** - SPLENDID ENSANA HEALTH SPA HOTEL

NÁŠ NÁZOR NA ZAŘÍZENÍ
Splendid Ensana Health Spa Hotel, křídlo Grand, je jeden z nejlepších léčebných lázeňských hotelů v Piešťanech, je součástí hotelového komplexu Splendid Ensana Health Spa (křídla Splendid a Grand) a nachází se přímo na Lázeňském ostrově. Hotel je propojen s lázeňským domem, kde se podávají léčebné a relaxační procedury. V rámci ubytování v tomto hotelu je volný vstup do venkovního a vnitřního bazénu. Oblíbený hotel nabízí velmi dobrý 3* komfort, tradiční kuchyni a kvalitní zdravotní a lázeňskou péči za přijatelnou cenu.
PROČ SI VYBRAT TOTO ZAŘÍZENÍ
 • součást moderního hotelového komplexu
 • Lázeňský dům Health Spa Balnea
 • vnitřní a venkovní bazén
 • fitness
 • wellness
 • tiché prostředí
 • 5 restaurací


Slevy

Velikonoční pobyty na Lázeňském ostrově

Přijměte pozvání strávit svátky jara v nádherném prostředí Lázeňského ostrova. Těšit se můžete na bohatý velikonoční program, vychutnáte si tradiční velikonoční speciality a relax si dopřejete ve Spa Wellness centrech.

Celoroční zajímavé akce v Piešťanech. Zpestřete si Váš pobyt různými akcemi, které si pro Vás lázně připravili.
 

Nejoblíbenější pobyt Zdraví v Piešťanech Léčebné procedury, vstup do bazénu, wellness, zrcadliště ... od 2 220,52 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze, all inclusive zobrazit Intenzivní lázeňský pobyt se 4 léčebnými procedurami denně a vstupem do bazénů a saun 4 léčebné procedury denně, vstup do saun a bazénů ... od 3 111,53 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: plná penze, all inclusive zobrazit Lázeňský pobyt LIGHT se 2 léčebnými procedurami denně 2 léčebné procedury denně, vstup do bazénů a saun ... od 2 347,25 /noc/osoba Délka pobytu: od 5 nocí Možnosti stravování: polopenze, all inclusive zobrazit Komplexní lázeňský pobyt Tradiční léčba 20 procedur za týden, vstupní a výstupní lékařské vyšetření ... od 2 602,27 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: plná penze, all inclusive zobrazit All inclusive dovolená s vynikajícími službami a zábavou pro děti i dospělé Relax a zábava pro děti i dospělé. od 2 220,52 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: all inclusive zobrazit Nejoblíbenější pobyt Zdraví v Piešťanech Léčebné procedury, vstup do bazénu, wellness, zrcadliště ... od 2 220,52 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze, all inclusive zobrazit Intenzivní lázeňský pobyt se 4 léčebnými procedurami denně a vstupem do bazénů a saun 4 léčebné procedury denně, vstup do saun a bazénů ... od 3 111,53 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: plná penze, all inclusive zobrazit Lázeňský pobyt LIGHT se 2 léčebnými procedurami denně 2 léčebné procedury denně, vstup do bazénů a saun ... od 2 347,25 /noc/osoba Délka pobytu: od 5 nocí Možnosti stravování: polopenze, all inclusive zobrazit Komplexní lázeňský pobyt Tradiční léčba 20 procedur za týden, vstupní a výstupní lékařské vyšetření ... od 2 602,27 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: plná penze, all inclusive zobrazit All inclusive dovolená s vynikajícími službami a zábavou pro děti i dospělé Relax a zábava pro děti i dospělé. od 2 220,52 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: all inclusive zobrazit
8,0vynikající
Slovensko Lucia - 24.4.2024
7.5 ubytování
7.5 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
7.5 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 17.04 - 19.04.2024
Počet dospělých / dětí: 2/0
9,0vynikající
Slovensko Jaroslav - 22.4.2024
10 ubytování
10 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
10 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 15.04 - 19.04.2024
Počet dospělých / dětí: 2/0
10,0vynikající
VELKÁ SPOKOJENOST Slovensko Jana - 16.4.2024
10 ubytování
10 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
5 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 12.04 - 14.04.2024
Počet dospělých / dětí: 2/0
plusy: HOTEL JE ČISTÝ A KLIDNÝ. JÍDLO VYNIKAJÍCÍ, IKDYŽ BY MOHL BÝT VĚTŠÍ VÝBĚR S OVOCEM.
mínusy: NENÍ CO VYTKNOUT. PRO ODLEHČENÍ JEN POZNÁMKA, ŽE CENY ZA POBYT JSOU UŽ DOSTI VYSOKÉ.
10,0vynikající
Slovensko Lucia - 10.4.2024
7.5 ubytování
10 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
10 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 06.04 - 08.04.2024
Počet dospělých / dětí: 1/2
10,0vynikající
Vynikajúce Slovensko Jozef - 3.4.2024
10 ubytování
10 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
10 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 28.03 - 01.04.2024
Počet dospělých / dětí: 2/0
plusy: Ústretovosť a príjemný prístup personálu, upravené okolie hotelov s možnosťou siahodlhých prechádzok
mínusy: bez výhrad, iba počasie neprialo
10,0vynikající
Slovensko Zuzana - 3.4.2024
7.5 ubytování
10 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
10 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 29.03 - 01.04.2024
Počet dospělých / dětí: 4/0
10,0vynikající
Slovensko Eva - 3.4.2024
10 ubytování
10 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
10 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 29.03 - 01.04.2024
Počet dospělých / dětí: 4/0
10,0vynikající
Slovensko Amália - 19.3.2024
10 ubytování
10 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
10 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 09.03 - 16.03.2024
Počet dospělých / dětí: 2/0
9,0vynikající
Pobyt v hoteli Grand Slovensko Ľubica - 29.2.2024
7.5 ubytování
10 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
10 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 21.02 - 25.02.2024
Počet dospělých / dětí: 2/0
plusy: Boli sme spokojní so správaním personálu, s reštauráciou i bufetom, s poskytovanými procedúrami. Je fajn, že hotel má menší interiérový a exteriérový bazén s čiastočne minerálnou vodou.
mínusy: Hotel má už svoj vek a kovové okná a balkónové dvere na izbách pri veternom počasí dosť prepúšťajú a je to sprevádzané i výrazným hlukom - pískaním, hučaním.
10,0vynikající
Slovensko Marta Lukackova - 27.2.2024
10 ubytování
10 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
10 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 21.02 - 25.02.2024
Počet dospělých / dětí: 2/0
plusy: Boli sme veľmi spokojní ,radi sa ku Vám aj v budúcnosti vrátime
10,0vynikající
Slovensko Mariana - 27.2.2024
7.5 ubytování
7.5 stravování
7.5 personál
7.5 čistota
7.5 okolí
7.5 Poloha
7.5 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 23.02 - 25.02.2024
Počet dospělých / dětí: 2/0

Všechny pobyty v lázních

Nejoblíbenější pobyt Zdraví v Piešťanech

bath
Lázně Piešťany
Od 2 Nocí
Polopenze, All Inclusive
Léčebné procedury, vstup do bazénu, wellness, zrcadliště ...

Intenzivní lázeňský pobyt se 4 léčebnými procedurami denně a vstupem do bazénů a saun

bath
Lázně Piešťany
Od 7 Nocí
Plná Penze, All Inclusive
4 léčebné procedury denně, vstup do saun a bazénů ...

Lázeňský pobyt LIGHT se 2 léčebnými procedurami denně

bath
Lázně Piešťany
Od 5 Nocí
Polopenze, All Inclusive
2 léčebné procedury denně, vstup do bazénů a saun ...

Komplexní lázeňský pobyt Tradiční léčba

bath
Lázně Piešťany
Od 7 Nocí
Plná Penze, All Inclusive
20 procedur za týden, vstupní a výstupní lékařské vyšetření ...

All inclusive dovolená s vynikajícími službami a zábavou pro děti i dospělé

bath
Lázně Piešťany
Od 2 Nocí
All Inclusive
Relax a zábava pro děti i dospělé.

Nejčastější otázky o zařízení Křídlo Grand *** - Splendid Ensana Health Spa Hotel

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3