Lázně PiešťanyLázně Piešťany
Detailní informace o lázních
Zavolejte nám - +421 2 21 02 57 57
Navigovat do místa
Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel
Kúpeľný ostrov
921 29 Piešťany
Slovenská republika
Turistický region
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Považie, Malé Karpaty, Považský Inovec, Sĺňava

Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel *****, Lázně Piešťany

Poloha
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Piešťany, Piešťany

Dovolujeme si Vás informovat, že v Thermia Palace bude ve dnech 25. - 26.12.2023 možné pouze stravování s plnou penzí (příplatek za oběd 25 € / osoba je povinen). Obědy budou totiž podávány v rámci slavnostního brunchu v doprovodu klavírních melodií.

Lázně PiešťanyLázně Piešťany
Detailní informace o lázních
Zavolejte nám - +421 2 21 02 57 57
Navigovat do místa
Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel
Kúpeľný ostrov
921 29 Piešťany
Slovenská republika
Turistický region
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Považie, Malé Karpaty, Považský Inovec, Sĺňava

Pobyty

O ZAŘÍZENÍ

Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel *****, plně klimatizovaný renovovaný secesní skvost ve stylu Art-Nouveau postavený v roce 1912, je situován v malebném prostředí Lázeňského ostrova Piešťany a propojen s lázeňským domem Ensana Health Spa Irma. Samotný hotel Thermia Palace a lázně Irma se hned po otevření staly mezinárodně známými a vyhledávanými nejen v Evropě, ale po celém světě. Hotel patří mezi luxusní hotely na Slovensku a nachází se přímo nad termálními prameny léčivé vody a léčivého bahna. V blízkosti je známý kolonádový most spojující Lázeňský ostrov a město Piešt'any.

Lázně Ensana Health Spa Irma díky jedinečné secesní architektuře patří mezi nejkrásnější svého druhu na Slovensku. Nabízejí více než 60 léčebných a terapeutických procedur, wellness centrum (vnitřní bazény, venkovní bazén, vířivka, saunový svět) a relax v teplé lázni ve skutečně jedinečném a historickém bahništi nebo zrcadišti. Možné je využít i fitness centrum v lázeňském hotelu Esplanade.

Na Lázeňském ostrově je klientům k dispozici minigolfové hřiště a tenisové kurty (na objednávku), joggingové tratě, Nordic walking (hole bezplatně k zapůjčení) a také některý z vodních sportů, rybaření, cyklistika (půjčovna kol) nebo squash a bowling ve městě Piešt'any. Hosté mají volný vstup do celoročně otevřeného venkovního bazénu s termální vodou, který je součástí hotelu, dále do bahniště, zrcadliště, wellness a mají možnost výběru různých relaxačních procedur a bahenních zábalů. V areálu najdeme také různé obchůdky, kde je možné zakoupit si oblečení a dárky, posedět při dobré kávičce v jedné z kavárniček nebo na objednávku využít i služeb kadeřnice či kosmetičky. Informace o aktuálních volnočasových a kulturních aktivitách můžete získat na recepci hotelu.

Samotné lázně jsou zaměřeny na léčbu nemocí pohybového a nervového ústrojí a patří mezi nejvýznamnější evropské lázně svého druhu, známé také na celém světě.

UBYTOVÁNÍ


Hotel nabízí ubytování ve stylově zařízených pokojích s nádherným výhledem na zelený lázeňský ostrov. Všechny pokoje jsou zrekonstruovány, mají klasický dobový nábytek, vyvážené barvy a exkluzivní textilie. Jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou/sprchou, WC, televizorem s plochou obrazovkou LED (satelitní a kabelové kanály), WiFi připojením na internet, trezorem, telefonem, čajovým a kávovým servisem, županem, vysoušečem vlasů a mají bezbariérový přístup. Přistýlka je možná v každém typu pokoje.

POLOHA

Přímo na piešťanském Lázeňském ostrově, v blízkosti známého kolonádového mostu spojujícího Lázeňský ostrov a město Piešt'any.

STRAVOVÁNÍ

Restaurace Grand, která patří mezi nejzajímavější architektonické prvky hotelu, nabízí mezinárodní kuchyni i domácí speciality, vegetariánská jídla, dietní stravování, jídla kombinovaná s dietními chody. Café Alexander s letní terasou zase nabízí příjemné posezení s výhledem na park, speciality z kávy, chutné dezerty, kvalitní vína, zábavu a příležitost si zatančit. Moderní prostor Piil baru situovaného přímo v srdci hotelu poskytuje chutné občerstvení, ale také skutečnou atmosféru plážového baru s chlazenými a luxusními koktejly či zdravými nápoji.

TYPY POKOJŮ

 • Komfort pokoj
  Komfortní a útulný dvoulůžkový pokoj v secesním designu s koupelnou (sprcha nebo vana/sprcha, WC, vysoušeč vlasů), TV/SAT, rádio, telefon, WiFi, trezor, minilednička s minibarem, čajový a kávový servis, koupací plášť, jedna klimatizace, některé pokoje s balkonem, terasou nebo lodžií a denně jedna láhev vody.
 • DeLuxe pokoj
  Prostorný dvoulůžkový pokoj v klasickém secesním designu s koupelnou (sprcha nebo vana/sprcha, WC, vysoušeč vlasů), TV/SAT, rádio, telefon, WiFi, trezor, minilednička s minibarem, čajový a kávový servis, koupací plášť, klimatizace, některé pokoje s balkonem, terasou nebo nebo lodžií a denně jedna láhev vody.
 • Deluxe pokoj Plus
  Velký dvoulůžkový pokoj se stylovým interiérem v klasickém secesním designu s koupelnou (sprcha nebo sprcha, WC, vysoušeč vlasů), TV/SAT, telefon, WiFi, trezor, minilednička s minibarem, čajový a kávový servis, koupací plášť, klimatizace, některé pokoje s balkonem, terasou nebo lodžií  a denně jedna láhev vody.
 • Apartmán
  Luxusní apartmán s obývacím prostorem a samostatnou ložnicí s krásným zařízením v secesním designu s obývacím pokojem a ložnicí, koupelnou (sprcha nebo vana/sprcha, WC, vysoušeč vlasů), TV/SAT, rádio, telefon, WiFi, trezor, minilednička s minibarem, čajový a kávový servis, koupací plášť, klimatizace, s balkonem, terasou nebo lodžií  a denně jedna láhev vody.
 • Apartmán DeLuxe
  Prostorný a luxusní apartmán s obývacím prostorem, jídelnou a ložnicí se zařízením v exkluzivním secesním designu, koupelnou (vana/sprcha a sprcha, WC, vysoušeč vlasů), TV/SAT, rádio, telefon, WiFi, trezor, minilednička s minibarem, čajový a kávový servis, koupací plášť, klimatizace, balkon a denně jedna láhev vody.
 • Apartmán Alfons Mucha
  Tematický apartmán s výzdobou ve stylu Alfonse Muchu s obývacím prostorem a samostatnou ložnicí, koupelnou (vana/sprcha a sprcha, WC, vysoušeč vlasů), TV/SAT, rádio, telefon, WiFi, trezor, minilednička s minibarem, čajový a kávový servis (šálky zdobené také ve stylu Alfonsa Muchu), koupací plášť, klimatizace, některé pokoje s balkonem, terasou nebo lodžií  a denně jedna láhev vody.
 • Apartmán Deluxe Irma
  Luxusní apartmán s obývacím prostorem a samostatnou ložnicí s moderním stylovým interiérem, koupelnou (vana/sprcha a sprcha, WC, vysoušeč vlasů), TV/SAT, rádio, telefon, WiFi, minilednička s minibarem, čajový a kávový servis, koupací plášť, klimatizace, terasa a denně jedna láhev vody.
 • Pokoj Deluxe Irma Plus
  Velký dvoulůžkový pokoj se stylovým interiérem s koupelnou (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), TV/SAT, telefon, WiFi, minilednička s minibarem, čajový a kávový servis, koupací plášť, klimatizace, terasa a denně jedna láhev vody.

CENÍK - BONUSY

Bezplatné služby:
 • nápoj na uvítanou
 • denně jedna láhev vody na pokoji
 • WiFi připojení k internetu v celém hotelu
 • zavazadlové služba
 • vstup do bazénu a Danubius Premier Fitness

UŽITEČNÉ INFORMACE

DOMÁCÍ ZVÍŘE POVOLENO

Za doplatek.

PARKOVIŠTĚ

Parkoviště u hotelu za poplatek.

VYBAVENÍ THERMIA PALACE ENSANA HEALTH SPA HOTEL *****

NÁŠ NÁZOR NA ZAŘÍZENÍ
Elegantní a stylový secesní hotel přímo propojený s Lázněmi Irma vhodný pro náročnější klientelu. Luxusně zařízené klimatizované pokoje poskytují nejvyšší komfort v rámci lázní v Piešťanech. Samotné lázně nabízí více než 60 léčebných procedur s využitím místní termální vody, unikátního bahniště a speciálních wellness programů.
PROČ SI VYBRAT TOTO ZAŘÍZENÍ
 • pěkné prostředí lázní
 • nádherný secesní hotel po rekonstrukci
 • přímo propojený s Lázněmi Irma
 • denně láhev vody v hotelovém pokoji
 • hotelové služby nejvyšší kvality
 • minigolf, jogging, tenis, squash


 • Long-term sleva: pobyt 14 nocí a déle 5 % sleva, pobyt 21 nocí a déle 10 % sleva.

 • Early bird 10 % sleva na termíny 01.01. - 31.12.2024 při rezervaci pobytu do 31.01.2024.

 • Long term a Early bird slevy jsou kombinovatelné.

Nejoblíbenější pobyt Zdraví v Piešťanech Léčebné procedury, vstup do bazénu, wellness, zrcadliště ... od 1 958,36 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze, all inclusive zobrazit Intenzivní lázeňský pobyt se 4 léčebnými procedurami denně a vstupem do bazénů a saun 4 léčebné procedury denně, vstup do saun a bazénů ... od 2 817,28 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: plná penze, all inclusive zobrazit Lázeňský pobyt LIGHT se 2 léčebnými procedurami denně 2 léčebné procedury denně, vstup do bazénů a saun ... od 2 082,89 /noc/osoba Délka pobytu: od 5 nocí Možnosti stravování: polopenze, all inclusive zobrazit Zdraví v Piešťanech - Vánoční a Silvestrovský pobyt se slavnostním galavečerem a programem Vánoční a Silvestrovský program, procedury, lékařská konzultace ... od 2 125,83 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: all inclusive, polopenze zobrazit Komplexní lázeňský pobyt Tradiční léčba 20 procedur za týden, vstupní a výstupní lékařské vyšetření ... od 2 326,69 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: plná penze, all inclusive zobrazit Nejoblíbenější pobyt Zdraví v Piešťanech Léčebné procedury, vstup do bazénu, wellness, zrcadliště ... od 1 958,36 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze, all inclusive zobrazit Intenzivní lázeňský pobyt se 4 léčebnými procedurami denně a vstupem do bazénů a saun 4 léčebné procedury denně, vstup do saun a bazénů ... od 2 817,28 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: plná penze, all inclusive zobrazit Lázeňský pobyt LIGHT se 2 léčebnými procedurami denně 2 léčebné procedury denně, vstup do bazénů a saun ... od 2 082,89 /noc/osoba Délka pobytu: od 5 nocí Možnosti stravování: polopenze, all inclusive zobrazit Zdraví v Piešťanech - Vánoční a Silvestrovský pobyt se slavnostním galavečerem a programem Vánoční a Silvestrovský program, procedury, lékařská konzultace ... od 2 125,83 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: all inclusive, polopenze zobrazit Komplexní lázeňský pobyt Tradiční léčba 20 procedur za týden, vstupní a výstupní lékařské vyšetření ... od 2 326,69 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: plná penze, all inclusive zobrazit All inclusive dovolená s vynikajícími službami a zábavou pro děti i dospělé Relax a zábava pro děti i dospělé. od 1 757,51 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: all inclusive zobrazit Vánoční a Silvestrovský pobyt se skvělou Evou Mázikovou a Novoroční koncert s orchestrem Afrodité Vychutnejte si Vánoce a Silvestr v Lázních Piešťany a zažijte neopakovatelnou atmosféru slavnostních vánočních a novoročních oslav. od 2 692,75 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze zobrazit


Pobyty

TIP
od 1 958,36 /noc/osoba

Nejoblíbenější pobyt Zdraví v Piešťanech

Od 2 Nocí
Polopenze, All Inclusive
Léčebné procedury, vstup do bazénu, wellness, zrcadliště ...
od 2 817,28 /noc/osoba

Intenzivní lázeňský pobyt se 4 léčebnými procedurami denně a vstupem do bazénů a saun

Od 7 Nocí
Plná Penze, All Inclusive
4 léčebné procedury denně, vstup do saun a bazénů ...
od 2 082,89 /noc/osoba

Lázeňský pobyt LIGHT se 2 léčebnými procedurami denně

Od 5 Nocí
Polopenze, All Inclusive
2 léčebné procedury denně, vstup do bazénů a saun ...
TIP
od 2 125,83 /noc/osoba

Zdraví v Piešťanech - Vánoční a Silvestrovský pobyt se slavnostním galavečerem a programem

Od 2 Nocí
All Inclusive, Polopenze
Vánoční a Silvestrovský program, procedury, lékařská konzultace ...
od 2 326,69 /noc/osoba

Komplexní lázeňský pobyt Tradiční léčba

Od 7 Nocí
Plná Penze, All Inclusive
20 procedur za týden, vstupní a výstupní lékařské vyšetření ...
TIP
od 1 958,36 /noc/osoba

Nejoblíbenější pobyt Zdraví v Piešťanech

Od 2 Nocí
Polopenze, All Inclusive
Léčebné procedury, vstup do bazénu, wellness, zrcadliště ...
od 2 817,28 /noc/osoba

Intenzivní lázeňský pobyt se 4 léčebnými procedurami denně a vstupem do bazénů a saun

Od 7 Nocí
Plná Penze, All Inclusive
4 léčebné procedury denně, vstup do saun a bazénů ...
od 2 082,89 /noc/osoba

Lázeňský pobyt LIGHT se 2 léčebnými procedurami denně

Od 5 Nocí
Polopenze, All Inclusive
2 léčebné procedury denně, vstup do bazénů a saun ...
TIP
od 2 125,83 /noc/osoba

Zdraví v Piešťanech - Vánoční a Silvestrovský pobyt se slavnostním galavečerem a programem

Od 2 Nocí
All Inclusive, Polopenze
Vánoční a Silvestrovský program, procedury, lékařská konzultace ...
od 2 326,69 /noc/osoba

Komplexní lázeňský pobyt Tradiční léčba

Od 7 Nocí
Plná Penze, All Inclusive
20 procedur za týden, vstupní a výstupní lékařské vyšetření ...
TIP
od 1 757,51 /noc/osoba

All inclusive dovolená s vynikajícími službami a zábavou pro děti i dospělé

Od 2 Nocí
All Inclusive
Relax a zábava pro děti i dospělé.
TIP
Akcia
od 2 692,75 /noc/osoba

Vánoční a Silvestrovský pobyt se skvělou Evou Mázikovou a Novoroční koncert s orchestrem Afrodité

Od 2 Nocí
Polopenze
Vychutnejte si Vánoce a Silvestr v Lázních Piešťany a zažijte neopakovatelnou atmosféru slavnostních vánočních a novoročních oslav.

Nejčastější otázky o zařízení Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel *****

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3